Zaawansowane
Ogłoszenie

Geodezja i usługi geodezyjne

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: podkarpackie
Firma: PW Geodezja - geodeta i usługi geodezyjne
Powiat: mielecki
Miasto: Mielec
Kod pocztowy: 39-300
Ulica: Jadernych 7
E-mail: geodeta.mielec@gmail.com
Telefon: 503 044 845
Strona www: https://www.pwgeodezja.pl
   
nr. ogłoszenia 72436
dodano: 2021.09.14
ważne do: 2022.03.13
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Nie wiesz, gdzie znaleźć firmę, która świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie miasta Mielec? PW GEODEZJA z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jej najważniejszym atutem jest to, że wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowanym personelem. Świadczy usługi w zakresie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych, a także geodezji prawnej. Zapewnia fachową pomoc oraz bardzo szybki termin realizacji. Firma ta realizuje usługi geodezyjne na najwyższym możliwym poziomie.
 
PW GEODEZJA posiada niezwykle kompleksową ofertę, która zawiera wiele różnorodnych usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej firmy. Jesteśmy pewni, że oferta, którą dla Ciebie przygotujemy w pełni Cię usatysfakcjonuje. Profesjonalizm, rzetelność oraz solidność to nasze najważniejsze priorytety, które absolutnie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy dostępni dla klientów od poniedziałku do piątku.

Obsługujemy Mielec, Przecław, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Szczucin, Borowa, Czermin, Wola Mielecka, Przyłęk, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa i inne miejscowości oraz okolice


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się