Zaawansowane
Ogłoszenie

Comfore | Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Comfore - papeteria ślubna
Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa Kraków Wrocław Poznań Ł
E-mail: kontakt@comfore.pl
Strona www: www.comfore.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 19128
dodano: 2018.02.28
ważne do: 2021.08.11
wyświetleń: 66

Szczegóły oferty:

W imieniu całego Zespołu Comfore pragniemy zaprosić wszystkich przyszłych Nowożeńców do zapoznania się z wyjątkową ofertą na oryginalne zaproszenia ślubne!
Wszystkie nasze produkty są efektem wytężonej pracy projektanckiej, uzupełnionej pomysłowymi sposobami wykonywania i wykończenia zaproszeń, jak i doboru eleganckich, atrakcyjnych papierów i dodatków. W ramach naszej oferty znajdują się przeróżne propozycje, wśród których każdy znajdzie wymarzone zaproszenia ślubne dla siebie.
To co sprawia, że nasze oryginalne zaproszenia ślubne są tak bardzo wyjątkowe to, poza atrakcyjnym designem, również szereg możliwości dostosowania ich do indywidualnych wymagań Zamawiającego. Każde ze wzorów z naszej strony wykonywane są z wykorzystaniem dowolnie określonej przez Parę Młodą treści, które swobodnie mogą zawierać w nich najistotniejsze dla nich informacje. Oprócz treści głównej możliwe jest również umieszczenie wierszyka, cytatu, a nawet świetnie wkomponowanego w projekt zaproszenia zdjęcia Pary Młodej.
Wszystkie zaproszenia objęte naszą ofertą, to stu procentowa satysfakcja i gwarancja najwyższej jakości wykonania. Zapraszamy!


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama