Zaawansowane
Ogłoszenie

Kiełczewice - domek na atrakcyjnej działce

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 124 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: lubelskie
Firma: Adrem Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 531693177
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 9867
dodano: 2017.04.20
ważne do: 2019.02.02
wyświetleń: 49

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne, powiat lubelski. Działka zajmuję powierzchnię 4093 m², a jej wymiary to 51 m na 85 m. Działka została częściowo ogrodzona siatką oraz nasadzeniami. Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej oraz ma własne ujęcie wody. Istnieje możliwość podłączenia do sieci wodociągowej, przebiegającej przez sąsiednią działkę.

Na działce znajduje się drewniany domek wraz z budynkami pomocniczymi. Dom zajmuje pow. 50 m² i na dzień dzisiejszy kwalifikuje się do rozbiórki bądź odbudowy. Poza domem na działce znajduje się drewniana szopa oraz altanka o dobrym stanie technicznym.

Działka znajduje się przy ulicy wpadającej do drogi krajowej nr 19. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się las i pola uprawne oraz inne zabudowania. Droga dojazdowa do nieruchomości jest utwardzona. Działka znajduje się 5 km od Wilkołaza, 17 km od Kraśnika, 25 km od Lublina, a do najbliższego sklepu jest 3 km.

Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę dla osób, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania blisko przyrody. Dodatkowo działka znajduje się w odległości 900 m od drogi nr 19, co umożliwia szybki transport. Atutem działki jest także jej kształt, który umożliwia bezproblemowe „zmieszczenie” budynku. Prąd i woda znajdują się praktycznie na działce, co znacznie obniża koszt wykonania przyłączy, a istniejące już budynki z pewnością przydadzą się podczas budowy.

Dodatkowo w ofertę wliczono las o powierzchni 51 arów posiadający bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, oddalony od ofertowej nieruchomości o ok. 1,5 km.

Według Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy, działka zaliczana jest do obszarów zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej jednorodzinnej (RM/MN).
Nieruchomość nie wymaga zgody ANR.

NOWOŚĆ - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRF4K


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11.
Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama