Praca Wykonywana w Domu Praca Dla Każdego, Umowa 2400 - 12000 PLN

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 12 000,00 PLN
Województwo: dolnośląskie
Firma: Piotr
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Internet
Kod pocztowy: 00-000
Ulica: Internet
E-mail: pracawswoimdomu@onet.pl
Strona www: www.facebook.com/Czarny1990a/

nr. ogłoszenia 72968
dodano: 2021.09.26
ważne do: 2022.03.25
wyświetleń: 105

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu/Reklamy/Promocji usług i produktów w Social Mediach.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.
Opis stanowiska pracy:
  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami.
  • Obsługa Klienta.
  • Działania promocyjno-reklamowe dla firm zewnętrznych
  • Pozyskiwanie nowych partnerów wg gotowego schematu
Oferujemy:
  • Umowa / można łączyć z innymi formami zatrudnienia lub działalności gospodarczej
  • Praca zdalna, w domu.
  • Wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe.
  • Wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania, od 2 400  PLN- 12 000 PLN miesięcznie.
  • Wysokie premie dodatkowe proporcjonalne do zaangażowania.
  • Pełne wsparcie oraz pomoc na każdym kroku.
  • Nie musisz mieć doświadczenia, gdyż zapewniamy wszelkie szkolenia oraz materiały.
  • Elastyczne godziny pracy – pracujesz tyle ile chcesz.
  • Nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej.
  • Regularne szkolenia online.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat.
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
  • Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wyników.

UWAGA !!!
Nie działamy w żadnym MLM’ie. (Marketing Wielopoziomowy)
Nie wymagamy:
Rozmów telefonicznych.
Odwiedzania klienta.
Spotkań na kamerze.
Liczba Miejsc Ograniczona!!
Możliwość atrakcyjnych zarobków:
  • na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie.
  • Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować.
Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.