Zaawansowane
Ogłoszenie

OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM PEŁEN ZAKRES USŁUG DOKUMENTY EKOEXPERT

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: podlaskie
Firma: EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
Powiat: m. Białystok
Miasto: Białystok
Ulica: Młynowa 17 lok.1
E-mail: ekologicznedoradztwo@gmail.com
Telefon: 857444460
Strona www: www.ekoexpert.com.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 6874
dodano: 2016.12.29
ważne do: 2018.11.06
wyświetleń: 31

Szczegóły oferty:

Przygotowana przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferta usług środowiskowych skierowana jest do przedsiębiorstw, które zgodnie z obowiązującymi przepisami zobowiązane są do wypełniania obowiązków środowiskowych związanych z prowadzoną działalnością. Oferta została opracowana zgodnie z obowiązującym stanem prawnym na potrzeby większości przedsiębiorstw,  z uwzględnieniem specyfiki działalności, wielkości przedsiębiorstwa oraz struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa.
Usługi realizujemy w wybranej przez Państwa formie, uzależnionej od potrzeb przedsiębiorstwa:  w formie stałej obsługi ekologicznej przedsiębiorstwa lub na zasadach współpracy z osobami odpowiedzialnymi za zarządzenie środowiskiem w przedsiębiorstwie. Współpraca z firmą  EkoExpert ma kompleksowy charakter i zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie ochrony środowiska, zgodnie z potrzebami środowiskowymi firmy oraz wymogami przepisów prawa.
Na firmowej stronie internetowej  http://www.ekoexpert.com.pl umieściliśmy specjalną ankietę, która bezpłatnie pomoże Państwu zapoznać się z obowiązkami środowiskowymi, które należy obowiązkowo spełnić w prowadzonej przez Państwa działalności. Wypełnienie ankiety jest całkowicie bezpłatne i służy jedynie opracowaniu oferty dostosowanej do profilu działalności  Państwa firmy. Na stronie zapoznają się Państwo z pełnym zakresem świadczonych przez naszą firmę usług. Z obowiązkami w zakresie ochrony środowiska w firmie zapoznają Państwa  także nasi doradcy telefonicznie 857444460 lub mailowo.
 


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama