Ogłoszenie

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE Potrzebuje Spawaczy monterów

Podziel się:

Brak zdjęć.

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 0,00 PLN
Województwo: śląskie
Firma: IBS Vogel
Powiat: m. Katowice
Miasto: Katowice
E-mail: niemcypraca5@gmail.com

nr. ogłoszenia 67053
dodano: 2021.04.20
ważne do: 2021.07.19
wyświetleń: 67

PROSZĘ O WYSŁANIE CV TO NA PEWNO BĘDZIE KONTAKT !!!! JAK KTOŚ PISZE PRIV TO PROSZĘ O WYSŁANIE WIADOMOSCI Z DOPISKIEM STANOWISKA !!!!!

Spawacz TIG NIERDZEWKA x 8 (15-22) EURO na rękę

Opis stanowiska pracy:
spawanie w metodzie TIG blach i rur ze stali czarnej, o grubości od 10 mm wzwyż
spawanie w pozycjach, HLO45
spawanie konstrukcji takich jak filtry, kanały spalin, kanały powietrza, kominy, rurociągi
praca w polskim zespole profesjonalistów !!!!
praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do soboty
Od każdego członka naszego zespołu oczekujemy:
min.3 rok doświadczenia w spawaniu metodą TIG pod badania nieniszczące (US/RT itp.)
aktualnych uprawnień spawalniczych
umiejętność spawania w pozycji podolnej, nabocznej, naściennej i pionowej (PA, PB, PC, PF)
dokładności i precyzji w wykonywaniu pracy
gotowości do podjęcia zatrudnienia w ciągu 7-10 dni
Gwarantujemy:
stabilne i długoterminowe zatrudnienie w jednej z najlepszych firm na rynku
w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie /DG na pełen etat
pewne wynagrodzenie na rękę od 11,00€ do 22,00€ na godzinę
comiesięczne wypłaty w Euro przelewem na konto
możliwość pracy ok. 200 godzin w miesiącu
możliwość zaliczek na życzenie
darmowe i w pełni wyposażone mieszkanie z WiFi
możliwość pokoi jednoosobowych
dodatek za przejazdy własnym autem
bonus na podróż do Niemiec
pełną opiekę lekarską, administracyjną i prawną
możliwość ubiegania się o niemiecki zasiłek na dzieci
regularne powroty do Polski ustalane indywidualnie
możliwość darmowych szkoleń i rozwoju zawodowego

Dodatkowo poszukujemy:
Monter x 5 (10-14) EURO na rękę
Elektroda 111 x 4 ( 13-17) EURO na rękę

E-mail do kontaku: niemcypraca5@gmail.com