Zaawansowane
Ogłoszenie

Zarządzanie instytucją oświatową – przywództwo, kierowanie, rozwó

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 2 500,00 PLN
Województwo: zachodniopomorskie
Firma: EuropabizPL
Powiat: m. Szczecin
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 70-035
Ulica: Kolumba 88/89
E-mail: europabiz.pl@gmail.com
Telefon: 724464000
Strona www: https://cdv.pl/studia-podyplomowe/osrodki-zamiejscowe/szczecin/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 66829
dodano: 2021.04.10
ważne do: 2021.10.06
wyświetleń: 26

Szczegóły oferty:

Celem studiów jest przygotowanie profesjonalnej kadry zarządzającej instytucjami oświatowymi. Absolwenci wyposażeni zostaną w wiedzę, umiejętności oraz praktyczne i skuteczne narzędzia wzmacniające przywództwo w uczącej się organizacji. Przygotują się do podejmowania trafnych decyzji zarządczych i racjonalnego administrowania zasobami szkoły lub placówki, z szczególnym ukierunkowaniem na doskonalenie procesów nauczania i uczenia się oraz osiągania wyznaczanych celów edukacyjnych.
Absolwenci studiów I stopnia po ukończeniu studiów podyplomowych uzyskują uprawnienia do zajmowania stanowisk kierowniczych w przedszkolach, szkołach podstawowych. Natomiast ukończenie studiów podyplomowych przez absolwentów studiów II stopnia lub jednolitych magisterskich pozwala na zajmowanie stanowisk kierowniczych we wszystkich typach szkół i placówek oświatowych.

Studia adresowane są do:
• dyrektorów oraz osób zajmujących stanowiska kierownicze w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowo-wychowawczych, placówkach kształcenia ustawicznego, placówkach kształcenia praktycznego, ośrodkach dokształcania i doskonalenia zawodowego oraz ośrodkach doskonalenia nauczycieli
• nauczycieli wszystkich specjalności i poziomów nauczania, którzy chcą ubiegać się o stanowisko kierownicze w szkole lub placówce oświatowe
• nauczycieli zainteresowanych nabywaniem kompetencji w obszarach: zarządzanie zespołami dzieci, młodzieży i dorosłych oraz doskonalenie procesów nauczania i wspierania rozwoju uczących się.
• pracowników urzędów nadzoru pedagogicznego i organów prowadzących szkoły i placówki, • osób niebędących nauczycielami, chcących ubiegać się o stanowisko dyrektora szkoły, przedszkola lub placówki zgodnie z art. 62.ust.2 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe ( (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 910)
• kierowników instytucji szkoleniowych (w tym ngo – organizacje pozarządowe) i animatorów działań edukacyjnych

Wymagane od kandydata są ukończone studia wyższe co najmniej I stopnia.

Cena: 2500
Więcej informacji na: https://cdv.pl/


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się