Zaawansowane
Ogłoszenie

Od czasu Do czasu

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: odCzasu doCzasu
Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-120
Ulica: ul. Złota 59
E-mail: asiakaszu@wp.pl
Telefon: +48 22 222 03 05
Strona www: https://odczasudoczasu.pl/
   
nr. ogłoszenia 65159
dodano: 2021.02.22
ważne do: 2021.08.21
wyświetleń: 67

Szczegóły oferty:

Sklep odczasudoczasu.pl jest internetową formą działalności Salonu odCzasu doCzasu mieszczącego się w Złotych Tarasach w Warszawie.
Kontaktując się z Państwem w formie elektronicznej, za pomocą strony sklepu internetowego możemy przekazać szereg precyzyjnych informacji o naszej ofercie, sposobie działania i oferowanych produktach. Bardzo trudno jest nam przelać na Państwa towarzyszące naszej pracy i związane z oferowanymi przedmiotami emocje i sentyment. Nawet wydawałoby się zwykła książka niesie ze sobą wiele dodatkowych zdarzeń i obserwacji, które zdecydowanie łatwiej jest pokazać przy osobowym kontakcie.
Zupełnie niemożliwe jest porównawcze wskazanie detali dla różnych wyrobów, czy przymierzenie rożnych przedmiotów. Taki działanie dla zegarków nazywamy “testem nadgarstkowym” i do jego przeprowadzania zawsze zachęcamy.
Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo w zakładkach strony internetowej http://www.zegarki.info.pl.
Zachęcamy do zapisania się na listę subskrybentów naszego biuletynu, na stronie głównej naszego sklepu. To pozwoli nam na bieżąco przekazywać Państwu informacje o aktywnościach sklepu i oferowanych promocjach.
Informacje o aktywnościach staramy się także publikować na stronie głównej sklepu internetowego oraz na naszym profilu platformy Facebook, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy.
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama