Ogłoszenie

Mechanik maszyn produkcyjnych - Praca w Holandii

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: EPSN Workforce Poland
Powiat: cały kraj
E-mail: praca@epsnworkforce.com
Telefon: 733384427

nr. ogłoszenia 65067
dodano: 2021.02.18
ważne do: 2021.03.20
wyświetleń: 54

EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - fabryka spożywcza w Holandii (Horst) poszukuje Mechaników Maszyn do pracy stałej.
Opis stanowiska:
  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości
  • prowadzenie dzienników i raportów
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn
  • odpowiedzialność za jakość końcową produktów
Klient zapewnia:
  • umowę roczną
  • wynagrodzenie € 2.570 miesięcznie brutto (2100 EUR/netto miesięcznie + 14% dodatku za pracę zmianową)
  • pracę w systemie 3 zmianowym/8 godzin dziennie
  • pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania
  • dofinansowanie dojazdu do pracy
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika Maszyn
  • wykształcenie średnie techniczne
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdu
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: praca@epsnworkforce.com