Zaawansowane
Ogłoszenie

​Opieka nad niepełnosprawnym panem w KASSEL - Niemcy, 1400€ NETTO

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 6 200,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Bona24.sp z.o.o
Powiat: cały kraj
Miasto: Warszawa
Ulica: Modlińska 184A
E-mail: rekrutacja@bona24.eu
Telefon: 536284042
Strona www: https://bona24.eu
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 64491
dodano: 2021.02.03
ważne do: 2021.03.05
wyświetleń: 26

Szczegóły oferty:

Opieka nad niepełnosprawnym panem w KASSEL - Niemcy, 1400€ NETTO / SPRAWDZONA OFERTA
 
MIEJSCE: 34131 Kassel / Hesja
TERMIN: od zaraz
POZIOM NIEMIECKIEGO: komunikatywny
STAWKA / MIESIĄC: 1400€
 
PODOPIECZNI:
+ Pan, 51 lat.
Podopieczny jest upośledzony umysłowo, fizycznie natomiast cieszy się dobrą formą. Pan jest mobilny, ogółem bardzo samodzielny, w ciągu dnia udaje się na 3 - 4 godziny do ośrodka, gdzie udzielana jest mu dodatkowa opieka i pomoc, ponadto uczęszcza na specjalistyczną terapię. Rolą opiekuna jest nadzorowanie oraz mobilizowane podopiecznego do prawidłowego wykonywania codziennych czynności. Trzeba mu doradzić w co się ubrać, pomóc w przygotowaniu obiadu, przypominać o samodzielnym wykonywaniu poszczególnych czynności.
 
WARUNKI ZAKWATEROWANIA:
+ dom wielorodzinny, oddzielny pokój i łazienka
+ media: internet
 
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
+ pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
+ pomoc w przyrządzaniu posiłków
+ wsparcie i dotrzymywanie towarzystwa
+ nadzorowanie codziennych czynności
+ wożenie podopiecznego na terapię
 
WYMAGANIA:
+ doświadczenie w zakresie opieki nad osobą chorą
+ cierpliwość
+ prawo jazdy kat. B
+ mile widziane referencje z poprzednich zleceń
 
ZAPEWNIAMY:
+ bezpieczną i legalną pracę w Niemczech na warunkach polskich lub niemieckich
+ organizację podróży do Niemiec i z powrotem
+ zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
+ indywidualny dobór ofert
+ jasne zasady współpracy
+ atrakcyjne wynagrodzenie
+ opiekę koordynatora w czasie wyjazdu
+ program lojalnościowy
+ szkolenia z języka niemieckiego
 
_______________________________________________________
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczących aktualnych bonusów/premii związanych z podjęciem zatrudnienia kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (mail, sms)
1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest Bona24 sp z.o.o (ul Modlińska 184A, 03-119 Warszawa).
2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iod@bona24.eu
3. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
a. Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu - Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. wysłanie zgłoszeń aplikacyjnych)
b. Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji - Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zgoda osoby, której dane dotyczą)
c. Marketing bezpośredni (wysłanie informacji handlowych) - Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – wysyłanie do osób zainteresowanych informacji dotyczących premii/bonusów)
4. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w tym firmy informatyczne . Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione pośrednikom zajmującym się wyszukiwaniem zleceń, a także podmiotom upoważnionym do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub wcześniej do momentu wycofania zgody przez kandydata. W przypadku przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody.
6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:
a. prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu,
b. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, poprzez kontakt pod adresem iod@bona24.eu
c. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.
G
M
T
Wykryj językAfrikaansAlbańskiAmharskiAngielskiArabskiAzerskiBaskijskiBengalskiBiałoruskiBirmańskiBośniackiBułgarskiCebuańskiChiński tradChiński uprChorwackiCzeskiCziczewaDuńskiEsperantoEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiFryzyjskiGalicyjskiGreckiGruzińskiGudżaratiHausaHawajskiHebrajskiHindiHiszpańskiHmongHolenderskiIgboIndonezyjskiIrlandzkiIslandzkiJapońskiJawajskiJidiszJorubaKannadaKatalońskiKazachskiKhmerskiKirgiskiKoreańskiKorsykańskiKreolski (Haiti)KurdyjskiŁacińskiLaotańskiLitewskiŁotewskiLuksemburskiMacedońskiMalajalamMalajskiMalgaskiMaltańskiMaoriMarathiMongolskiNepalskiNiemieckiNorweskiOrmiańskiPasztoPendżabskiPerskiPolskiPortugalskiRosyjskiRumuńskiSamoańskiSerbskiShonaSindhiSłowackiSłoweńskiSomalijskiSothoSuahiliSundajskiSyngaleskiSzkocki gaelickiSzwedzkiTadżyckiTajskiTamilskiTeluguTureckiUkraińskiUrduUzbeckiWalijskiWęgierskiWietnamskiWłoskiXhosaZulu
AfrikaansAlbańskiAmharskiAngielskiArabskiAzerskiBaskijskiBengalskiBiałoruskiBirmańskiBośniackiBułgarskiCebuańskiChiński tradChiński uprChorwackiCzeskiCziczewaDuńskiEsperantoEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiFryzyjskiGalicyjskiGreckiGruzińskiGudżaratiHausaHawajskiHebrajskiHindiHiszpańskiHmongHolenderskiIgboIndonezyjskiIrlandzkiIslandzkiJapońskiJawajskiJidiszJorubaKannadaKatalońskiKazachskiKhmerskiKirgiskiKoreańskiKorsykańskiKreolski (Haiti)KurdyjskiŁacińskiLaotańskiLitewskiŁotewskiLuksemburskiMacedońskiMalajalamMalajskiMalgaskiMaltańskiMaoriMarathiMongolskiNepalskiNiemieckiNorweskiOrmiańskiPasztoPendżabskiPerskiPolskiPortugalskiRosyjskiRumuńskiSamoańskiSerbskiShonaSindhiSłowackiSłoweńskiSomalijskiSothoSuahiliSundajskiSyngaleskiSzkocki gaelickiSzwedzkiTadżyckiTajskiTamilskiTeluguTureckiUkraińskiUrduUzbeckiWalijskiWęgierskiWietnamskiWłoskiXhosaZulu
Funkcja mowy jest ograniczona do 200 znaków
Opcje : Historia : Opinie zwrotne : Donate Zamknij


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się