Zaawansowane
Ogłoszenie

Monter fotowoltaiki, praca od 18.01.2021 w Niemczech

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 12 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: cały kraj
Firma: IMS GmbH
Powiat: cały kraj
Miasto: Freiburg
Ulica: Königstr. 38
E-mail: praca@ims-zeitarbeit.eu
Telefon: 052412349048
Strona www: https://www.ims-zeitarbeit.eu/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 62886
dodano: 2020.12.22
ważne do: 2021.03.22
wyświetleń: 49

Szczegóły oferty:

MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH NIEMCY OD 18.01.2021
Zarobki: 12,50 €/h Brutto + 55-60€ diety dziennej Netto
(Jest tez mozliwosc w pierwszych tygodniach przejecie kosztow zakwaterowania przez Firme IMS)

Lokalizacja: 79736 Rickenbach-Hottingen

OPIS STANOWISKA:
 MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
• montaż instalacji fotowoltaicznych na dachu
• montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne
• montaż modułów fotowoltaicznych
• umiejętność czytania schematów i planow

WYMAGANIA:
• wykształcenie w zawodzie montera instalacji lub wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku
• dobra sprawność fizyczna
• brak lęku wysokości
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• posiadanie prawo jazdy warunek konieczny
• samochód na wyjazd mile widziany
• umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej
• gotowość na wyjazdy na montaze w calym kraju
• motywacja i chęc do pracy

 NASZA OFERTA:
• Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
• Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek wyplacanych do przodu
• Możliwe nadgodziny.
• Dlugoterminowy kontrakt
• Organizujemy zakwaterowanie indywidualnie do potrzeb pracownika w pobliżu miejsca pracy z mozliwoscia dostepu do kuchni i internetu
• Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, okulary ochronne, rekawiczki na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
• Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
Za nadgodziny 25%
Za prace nocna 25%
Za prace w niedziele 50%
Za dni swiateczne 50%
Za prace w dniach 24.12 i 31.12 od godziny 14:00 - 100%
Za dzien swiateczny wypadajacy w niedziele 100%
• Ponadto opieka polskiego konsultanta na czas zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę w pracy

Pozostale lokalizacje: Heilbronn, Hannover, Kassel, Hamburg, Fulda, Stuttgart
PREZENTACJA FIRMY:
Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla monterow instalacji sanitarnych na terenie Niemiec.
IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

KONTAKT:
IMS GmbH
praca@ims-zeitarbeit.eu
+49 5241 234 90 48
+49 176 1000 30 39
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Fax: 05241 234 90 30
Umsatz-ID: DE126945336