Zaawansowane
Ogłoszenie

Odszywanie odzieży ze znakowaniem

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 150,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: małopolskie
Firma: Bozzolo
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-545
Ulica: Mogilska
E-mail: info@bozzolo.pl
Telefon: 511610666
Strona www: bozzolo.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 60570
dodano: 2020.10.23
ważne do: 2021.04.21
wyświetleń: 104

Szczegóły oferty:

Oferta odszycia odzieży
Korzyścią najważniejszą, którą może uzyskać Panstwa firma, jest zapisanie się jej logo i barw firmowych w świadomości klientów – zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych. Zwiększenie rozpoznawalności marki jest jednym z najważniejszych celów, do których dąży każdy przedsiębiorca, a jego osiągnięcie zapewnia firmie sukces marketingowy i sprzedażowy.
Nosząc takie same marynarki, bluzy, spodnie mogą oni poczuć się ważną częścią jedności, jako współtwórcy czegoś większego. To z kolei buduje ich poczucie odpowiedzialności wobec firmy.
Taka odzież usprawnienia procesu obsługi klienta. Kiedy wejdzie on do biura, sklepu czy punktu, intuicyjnie będzie szukał pracownika w odzieży z nadrukiem logo marki. Jeśli będzie musiał stracić zbyt dużo czasu na jego poszukiwanie, prawdopodobnie odejdzie zniechęcony, co dla firmy oznacza oczywistą stratę. Jeżeli natomiast pracownik będzie wyraźnie widoczny właśnie dzięki firmowej odzieży, klient z łatwością znajdzie go, a dzięki temu szansa na dokonanie zakupu czy podpisanie umowy rośnie.
Jest jednak  jeden problem? Skąd wziąć dobrą odzież?
Jest kilka istotnych cech, które powinny odznaczać wszystkie produkty reklamowe, a więc również odzież. Jedną z nich jest z pewnością ich jakość. Jeśli odzież ma skutecznie pełnić rolę reklamy, musi być wykonana z dobrej jakości dzianin, odpornych na zniekształcenia i utratę kolorów.
I dlatego pojawiam się ja - Marta Bozzolo. W sumie nie tak bardzo się pojawiam, bo na rynku już od 7 lat szyje odzież z bardzo dobrych gatunkowo dzianin bawełnianych produkowanych w fabryce w Łodzi ( nie w Chinach). Nadruki i hafty wykonuję w małych manufakturowych firmach krakowskich.
Potwierdzeniem są moi klienci dla których szyję produkty wg własnych projektów a i zdążają się indywidualne pojedyncze, personalizowane odszycia.
Dzisiaj w dobie szalejącego wirusa zmuszona jestem zamknąć sklep stacjonarny i szukać innej drogi docierania do klientów. Stąd ten pomysł napisania listu do Państwa.
Zapraszam do obejrzenia moich projektów na http://www.bozzolo.pl
Jeśli interesują Państwa inne zapraszam do kontaktu.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się