Zaawansowane
Ogłoszenie

Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Concept Plus
Powiat: cały kraj
Miasto: Rzeszów
Ulica: Grottgera 26
E-mail: ase@cp-personal.com
Telefon: 504 969 105
Strona www: www.cp-personal.com
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 60255
dodano: 2020.10.16
ważne do: 2020.11.15
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
  • Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:
  • Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (http://www.clean-plus.net)
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
  • Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
  • Współpracownicy z Polski
  • Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Sumienności, rzetelności
  • Wytrzymałości fizycznej

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Concept Plus Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. kom. 504 969 105
E-mail      ase@cp-personal.com
Tel.          17 878 70 26
                17 862 20 26