Zaawansowane
Ogłoszenie

Kursy narciarskie w Białce Tatrzańskiej - sezon 2020/21

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: śląskie
Osoba: Doskonal
Powiat: m. Częstochowa
E-mail: szkola.narciarska@doskonal.pl
Strona www: www.doskonal.com.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 60155
dodano: 2020.10.14
ważne do: 2021.01.12
wyświetleń: 114

Szczegóły oferty:

Szukasz pomysłu na atrakcyjne zimowe ferie, chcesz spędzić aktywnie czas w otoczeniu, magicznej zimowej aury? To jest najlepszy moment, aby zaplanować sezon zimowy 2020/2021, sprawdź naszą ofertę i przeżyj niezapomniane, zimowe ferie ze Szkołą DOSKONAL!

Organizujemy kursy narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania, a także zajęcia indywidualne oraz grupowe dla osób w każdym wieku. Na naszych wyjazdach oferujemy kursy dostosowane do wieku i umiejętności naszych Klientów. Starannie komponujemy grupy o różnych stopniach zaawansowania. Opracowaliśmy autorski program nauczania dostosowany do najmłodszych pasjonatów narciarstwa.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wysoki poziom szkoleń i doskonałą zabawę, bo dla nas nauka jest prawdziwą pasją i tę pasję chcemy przekazać naszym kursantom.

Prowadzimy również szkolenie indywidualne, które są świetnym rozwiązaniem dla początkujących adeptów sztuki narciarstwa i snowboardu. Na naszych szkoleniach nabiorą odwagi i pewności siebie do podboju kolejnych ośnieżonych pagórków. Osoby, które na dwóch deskach spędziły już kilka sezonów na zajęciach indywidualnych mogą szlifować technikę i skorygować złe nawyki, stając się prawdziwymi królami stoków. Zacznij nowy sezon narciarski z naszą szkołą, a zdobędziesz technikę i doświadczenie w przyjaznej i pełnej wsparcia atmosferze.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • no-foto
  • Obóz Narciarski 2022
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się