Zaawansowane
Ogłoszenie

Praca w Niemczech- ELEKTRYK

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: małopolskie
Firma: HR Navigator
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-390
Ulica: Zawiła 69
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Telefon: 123522722
Strona www: http://hrnavigator.com.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 57723
dodano: 2020.08.11
ważne do: 2020.10.10
wyświetleń: 124

Szczegóły oferty:

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi  w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

ELEKTRYK
Zadania:
• Realizacja prac naprawczych w zakładach produkcyjnych
• Lokalizacja i eliminacja wad elektrycznych w zakładzie produkcyjnym
• Przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu
• Planowanie i wdrażanie środków konserwacji zapobiegawczej

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy jako elektryk
• doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile widziane
• wykształcenie kierunkowe – mile widziane
• gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:
• miejsce pracy: Südharz lub Bromskirchen, Niemcy
• umowa o pracę tymczasową,
• podstawowa stawka 14 - 15 € brutto/h, (1700 - 2000 euro netto)
• zapewnione zakwaterowanie,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

KONTAKT
+48 515 909 950, +48 571 322 116 +48 571 322 118, +48 572 505 720,+48 515 909 954
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl,

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.