Zaawansowane
Ogłoszenie

Praca w HOLANDII- ZBIÓR PIECZAREK

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: małopolskie
Firma: hrnavigator
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Telefon: +48571322118
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 57392
dodano: 2020.08.04
ważne do: 2020.10.03
wyświetleń: 15

Szczegóły oferty:

HOLANDIA- ZBIÓR PIECZAREK

Miejscowość : Venlo
Opis stanowiska:
  • praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną  na regałach,  na hali produkcyjnej,
  • pakowanie  do pudełek po 500g bądź czarnych skrzynek,
  • Praca na wysokości 4 metrów,
  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
  • Najkrótszy okres kontraktu to 6 miesięcy.

Wymagania
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, dokładność, chęć do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp., filetowaniu ryb itp. – praca wymaga zręczności.
Oferujemy
  • podstawowa stawka 10 euro brutto/h (ok. 1000 - po odliczeniu kosztów zakwaterowania),
  • zakwaterowanie 5,60 euro dziennie,
  • praca 7 dni w tygodniu  (45-55 h tygodniowo, 2 dni wolne w tygodniu)

  • rozpoczęcie pracy między 6:00 a 7:00 ,
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca,
  • Bonus za wyrobienie normy powyżej 25 kg

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  :
571322118