Ogłoszenie

Praca w Niemczech- MAGAZYNIER

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 0,00 PLN
Województwo: małopolskie
Firma: hrnavigator
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Telefon: +48571322118
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 57287
dodano: 2020.07.31
ważne do: 2020.09.29
wyświetleń: 75

Szczegóły oferty:

MAGAZYNIER – praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem

 Opis stanowiska:
- Praca jako magazynier
- Rozładunek i załadunek towaru
- Praca głównie w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- Doświadczenie na w/w stanowiska
- Rzetelność i sumienność
- Umiejętność pracy w zespole w szybkim tempie

 Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową: 10,15 euro brutto zmiana dzienna, 12,18 euro brutto zmiana nocna - Całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
- umowa o pracę tymczasową - Pewną pracę dla bardzo znanej firmy - Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę - Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator oraz brygadziści) - legalną umowę o pracę z potwierdzeniem ( A1 oraz Ekuz)
- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Zadzwoń:
+48 571 322 118
KRAZ: 11850.