Zaawansowane
Ogłoszenie

Domowe środki chemiczne

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 1 000,00 PLN
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: OFFICETRADE
Powiat: m. Włocławek
Miasto: Warszawa
Ulica: Warszawa
E-mail: officetrd81@gmail.com
Telefon: 7273170334
Strona www: http://officetrade.kz/hc/
Stan: nowy
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 57136
dodano: 2020.07.28
ważne do: 2021.07.23
wyświetleń: 80

Szczegóły oferty:

Sklep internetowy OfficeTrade rekomenduje kupowanie chemii gospodarczej lub zamawianie artykułów gospodarstwa domowego online z bezpłatną dostawą produktów na terenie miasta Ałmaty. Niskie koszty i korzystne ceny z podatkiem VAT w tenge dla odbiorców detalicznych lub hurtowych, którzy dokonali zakupu w serwisie internetowym, który posiada również cennik z aktualną nazwą certyfikowanych ofert Popularni producenci kategorii światowej i kazachskie marki GOST sklasyfikowanych firm dystrybucyjnych. Zapewnianie zamówień publicznych i obsługi klienta na znanych portalach przetargowych Republiki Kazachstanu.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna chemii gospodarczej składająca się z naprawdę najlepszego asortymentu z poniższych kategorii produktowych. Zatwierdzone środki do mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, takie jak Domestos lub Dressing Duck. Środki czyszczące do płytek lub podłóg, takie jak Mr. Proper i Comet. Żele i płyny do mycia naczyń Fae i Fay, a także różne mydła. Proszki do prania MiF, Tide i Ariel o ulepszonej formule odczynników. Odświeżacze powietrza i pochłaniacze zapachu tytoniu.

Hurtowe artykuły gospodarstwa domowego są niedrogie, począwszy od prostych rękawic HB po kosze na śmieci, kosze lub kosze, miotłę Chiy z drewnianą rączką i miotłami domowymi, mopy plastikowe z przystawkami, rękawice gumowe lateksowe, łopaty, czekany, pługi śnieżne, plomby ołowiowe, kartony, taśma pakowa, celofanowa folia spożywcza, skrobaki i szczotki czyszczące, przybory toaletowe, tłoczki i łopatki, żelazne ścierki do szorowania, gąbki do mycia naczyń, ściereczki z mikrofibry, szmaty, gaza w rolce, dozowniki, chusteczki nawilżane i ręczniki papierowe do kuchni lub papier toaletowy.

Wysokiej jakości importowane i typowe artykuły domowe do domu lub gospodarstwa domowego w dowolnej ilości na każdy gust. Dostarczymy wszystkie niezbędne specjalistyczne produkty dla firm zajmujących się sprzątaniem chemii gospodarczej, a także podobnych obiektów czy przedsiębiorstw! Konsultujemy skład substancji wchodzących w skład wymaganego produktu oraz dobierzemy racjonalny produkt do konkretnego rodzaju operacji z możliwą prezentacją!

Bezpłatna dostawa zakupionych chemii gospodarczej odbywa się tylko na terenie miasta Ałmaty! W przypadku regionów lub innych krajów oferowana jest logistyka usług kurierskich i zewnętrznych firm transportowych.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama