Zaawansowane
Ogłoszenie

Artykuły papiernicze

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 1 000,00 PLN
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: OFFICETRADE
Powiat: m. Włocławek
Miasto: Warszawa
Ulica: Warszawa
E-mail: officetrd81@gmail.com
Telefon: 7273170334
Strona www: http://officetrade.kz
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 57135
dodano: 2020.07.28
ważne do: 2021.07.23
wyświetleń: 113

Szczegóły oferty:

Sklep internetowy OfficeTrade oferuje kupno lub zamówienie wszystkich artykułów biurowych przez Internet. Artykuły papiernicze i akcesoria w niskiej cenie z gwarancją jakości. Certyfikowane akcesoria biurowe i wszelkiego rodzaju nowoczesne rozwiązania, od drogich po tanie odpowiedniki. System płatności bezgotówkowych i płatności gotówkowych za zakupy dla osób fizycznych lub prawnych z zapewnieniem pełnego pakietu dokumentów. Udział w przetargach rządowych Republiki Kazachstanu i tworzenie ciekawych ofert handlowych.

Popularne artykuły biurowe i artykuły biurowe, takie jak papier formatu A4 pod marką SvetoCopy lub Snegurochka, teczki na 5 i 7 centymetrów, zszywki biurowe, spinacze do papieru, wzmocnione dziurkacze, zszywacze i anty-zszywacze różnych rozmiarów, długopisy do pisania i helu, proste ołówki i długopisy mechaniczne długopisy, zestawy na biurko dla menedżerów i trenerów, organizery z wypełnieniem, kalkulatory o dowolnej pojemności, gumki, zakreślacze, linijki, markery trwałe i tablice, taśma paragonowa i etykiety termiczne, taśma pakowa Ty i przezroczyste bydło o różnych uzwojeniach, koperty pocztowe na pieniądze, niszczarki, niszczarki, wskaźniki prezentacji laserowej.

Ponadto, niezależnie od tej listy, można zamówić wszelkie dobrze znane artykuły papiernicze, gdzie można również wybrać eleganckie noże i nożyczki do cięcia kartonu lub papieru, temperówki ręczne i automatyczne, wielokolorowe guziki, pisaki, kredki, ogólne zeszyty szkolne, księgi rachunkowe listy przewozowe i formularze, czasopisma biurowe, tabliczki z markerami i tablice korkowe, kompaktowe flipcharty, naklejki samoprzylepne, bloki papierowe, teczki douszne, teczki na dokumenty, sprężyny oprawy, tablety PCV, korektory artykułów piśmiennych solidna i solidna podstawa, klej w sztyfcie, zeszyty i datowane dzienniki, administracyjne karty polityczne i produkty kartograficzne.

Asortyment materiałów piśmiennych od globalnych dostawców marek stale rośnie w magazynie, a każdy klient z pewnością wybierze produkty wysokiej jakości, a także innowacyjne. Jednym z tych produktów jest marka DELI, która z pewnością podbije serca nawet najbardziej drobiazgowych konsumentów. Niesamowicie niski koszt i doskonała wydajność modeli piśmiennych skierowanych do szerokiego segmentu rynku europejskiego.

Pamiętaj, aby zapewnić zniżki dla stałych klientów pracujących na podstawie umowy, a dla nowych są korzystne promocje. Współpracuj z regionami Kazachstanu i innymi zagranicznymi krajami, korzystając z usług kurierskich lub pocztowych, a także z firmami transportowymi lub logistycznymi. Strona internetowa sklepu internetowego umożliwia zapoznanie się z aktualnymi cenami w tenge, w tym VAT, oraz pobranie zaktualizowanego cennika wszystkich towarów do biura lub domu.

Dostawa na terenie całej Polski przez firmy transportowe!


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • no-foto
  • Rolety zewnętrzne Wrocław
  • no-foto
  • no-foto
  • Świat OZE - FOTOWOLTAIKA
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama