Zaawansowane
Ogłoszenie

Wodzirej na wesele z dziesięcioletnim doświadczeniem!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 1,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Karol Stolarski
Powiat: cały kraj
Miasto: Cała Polska
Kod pocztowy: 00-000
E-mail: wodzirejkarol@op.pl
Telefon: 725049986
Strona www: https://wodzirejkarol.pl/
   
nr. ogłoszenia 56979
dodano: 2020.07.25
ważne do: 2021.01.21
wyświetleń: 44

Szczegóły oferty:

Może powiedzenie, że wodzirej na wesele musi być przygotowany, jakby to jego własne, nie jest właściwie, ale prawdopodobnie tylko dlatego, że... musi być przygotowany lepiej! Tak, tak, najlepszy wodzirej na wesele to taki, który sprawi, że Para Młoda nie będzie myśleć o niczym innym, jak o świętowaniu tego szczególnego dnia, a goście sami będą rwać się do tańca. Wodzirej powinien przejawiać takie cechy czy zdolności jak:

dobra orientacja w sytuacji,

umiejętność spontanicznego działania, kiedy trzeba zmienić coś w ostatniej chwili,

poczucie humoru,

odruchowa chęć pomocy, jeśli jest ona wymagana.

Oczywiście są to elementy zupełnie dodatkowe przy całym arsenale umiejętności, które powinien posiadać wodzirej, żeby dobrze kierować całym weselem. Aktywizacja gości i zachęcanie ich do zabawy to oczywiście coś, z czym kojarzymy wodzirejów patrząd "od zewnątrz" z perspektywy gości, jednak wodzirej pilnuje też planu wesela, harmonogramu menu, czy też wskaże fotografowi czy kamerzyście, na co powinien zwrócić uwagę w określonej chwili.

Najlepszy wodzirej na wesele to taki, który zadba o dobrą i bezpieczną zabawę!

Celem wodzireja nie jest rozpijanie gości, bo sztuką jest zachęcić do zabawy tym, co się na tę specjalną okazję przygotowało. Wesela bezalkoholowe są zresztą coraz powszechniejsze, bo pozwalają utrzymać się wszystkim na parkiecie do samego końca w początkowym składzie, chyba że ktoś akurat musi wrócić do domu, ale wtedy... może to zrobić samochodem!

Wodzirej na wesele zazwyczaj zatrudniany jest razem z DJem

Głównym duetem wieczoru zostaje oczywiście Para Młoda, jednak zgrany zestaw Wodzirej/DJ to czasem i połowa sukcesu. Jeśli dobrze się rozumieją, to istnieje więcej niż duża szansa, że w lot wyczują nastroje gości i będą wiedzieli, na jaką muzykę i którą część programu przyszedł czas.

Wodzirej - Warszawa, Mazowsze i cała Polska!

W ciągu dziesięciu lat poprowadziłem prawie 300 różnego rodzaju imprez, na których bawiło się łącznie ok 21 500 osób. Występuje wszędzie tam, gdzie zostaję zaproszony. W Warszawie, w całym województwie Mazowieckim, jak również w innych zakątkach Polski.

Jako wodzirej dbam o atmosferę na weselu, wprowadzam gości i nawiguję przy kolejnych etapach wieczoru, zależy mi na tym, żeby nikt nie czuł się pominięty czy wykluczony. W ramach dodatkowych usług mogę przeprowadzić dekorację światłem, jak wprowadzenie Pary Młodej na salę w świetle reflektorów. Jeśli są potrzebne jakieś usługi dodatkowe, to jestem w stanie polecić profesjonalistów, z którymi już miałem okazję współpracować i są godni zaufania.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się