Zaawansowane
Ogłoszenie

SPAWACZ TIG - PRACA NIEMCY

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: HR CREATOR
Powiat: cały kraj
E-mail: MONIKA.LIPINSKA@HRNAVIGATOR.COM.PL
Telefon: 515909950

nr. ogłoszenia 53740
dodano: 2020.04.30
ważne do: 2020.05.30
wyświetleń: 90

Szczegóły oferty:

SPAWACZ TIG  - PRACA NIEMCY
Zadania:
  • spawanie blach 1,2-1,5 mm
  • spawanie metodą TIG
  • spawanie elementów dla gastronomii i przemysłu spożywczego na zamówienie klienta
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym bądź gastronomii  - mile widziana
Oferujemy:
  • miejsce pracy: : Felde, okolice Kilonii
  • podstawowa stawka 14,00 € brutto/h
  • zapewnione zakwaterowanie
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl
Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.