Zaawansowane
Ogłoszenie

PRZECINARKA STOLIKOWA BUDOWLANA PIŁA TW-775 BETON TECH-WIERT

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 10 400,00 PLN
Województwo: warmińsko-mazurskie
Osoba: Tech-Wiert
Powiat: m. Olsztyn
Miasto: olsztyn
Telefon: 665 151 150
Strona www: tech-wiert.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 53099
dodano: 2020.04.14
ważne do: 2020.10.11
wyświetleń: 41

Szczegóły oferty:

 
PRZECINARKA BUDOWLANA TW-775, SILNIK 7,5 kW.  PRODUCENT, ŻADNYCH POŚREDNIKÓW. NAJLEPSZA MASZYNA W NASZEJ OFERCIE.
CENA: 10.400 zł/brutto /bez tarczy diamentowej/
PROŚBA:
Szanowny kliencie, przeczytaj opis aukcji do końca. Pozwoli to porównać nasz produkt z ofertą konkurencji.  Przy zakupie maszyny prosimy poinformuj nas o rodzaju ciętego materiału a my dobierzemy odpowiednią tarczę diamentową.
Bliższe informacje znajdziesz na dole w zakładce "O SPRZEDAJĄCYM"
Polecamy Państwu znakomitą przecinarkę budowlaną model TW-775 do cięcia na mokro: silikatów, porothermu, ytongu, amerbloku, klinkieru i innych podobnych materiałów budowlanych. Maszyna produkowana jest na najwyższym, światowym poziomie i wykonana jest z najlepszych materiałów. W przecinarce nie ma żadnej „chińszczyzny” ani „koreańszczyzny”
Cała konstrukcja naszej maszyny, produkowana jest ze zwartych profili zamkniętych, wykonanych z wysokogatunkowej stali. Niestety większość maszyn konkurencji jest zrobiona z cienkiej, tłoczonej blachy która bardziej nadaje się na puszki do konserw aniżeli do produkcji maszyn. Również silnik naszej przecinarki pozostawia konkurencję daleko w tyle. Jako nieliczni w Europie produkujemy przecinarki z silnikami żeliwnymi. Silniki te doskonale odprowadzają ciepło i są przystosowane do bardzo ciężkiej, ciągłej pracy. Są to doskonałe silniki o bardzo wysokiej sprawności i żywotności. Potężny zapas mocy silnika powoduje to, że w ogóle się one nie grzeją. Dzięki zabezpieczeniom prądowym i termicznym silniki w naszych maszynach są praktycznie niezniszczalne. Można śmiało powiedzieć, że przecinarki posiadają „pancerne” silniki. Silniki żeliwne w odróżnieniu od silników aluminiowych są droższe o około 100%.
Interesując się maszynami konkurencji proszę dokładnie wypytać się o silnik. Ze względu na niską cenę, prawie wszystkie maszyny konkurencji posiadają silniki aluminiowe. Są to tanie silniki o niskiej sprawności i krótkiej żywotności. Bardzo często deklarowane moce silników są oszukane. Jako producenci, stosujemy silniki żeliwne do pracy ciągłej nie zawyżając ich mocy. Nasze silniki posiadają na 100% deklarowaną moc.
PRZECINARKA TW-775 TO MASZYNA „IDIOTO-ODPORNA” KTÓRĄ CIĘŻKO POPSUĆ. Jest to super maszyna na długie lata, bezawaryjnej pracy. Bardzo chwalona przez specjalistyczne firmy budowlane, zwłaszcza na dużych budowach gdzie jest bardzo dużo cięcia. Produkowana przez naszą firmę maszyna to solidny i wypróbowany produkt. Gwarantujemy, że nigdy nie będzie żadnych problemów z serwisem i z częściami zamiennymi. Serwis w Polsce w naszej firmie.
DANE TECHNICZNE:
 • MOC SILNIKA: 7,5 kW
 • PRĘDKOŚĆ OBROTOWA SILNIKA: 1450 obr./min
 • ZASILANIE SILNIKA: 400V/50Hz
 • ZABEZPIECZENIE PRĄDOWE SILNIKA: 18,5 A /praca przerywana/
 • ZABEZPIECZENIE TERMICZNE SILNIKA: 150°C
 • MOC POMPY WODY: 80 W
 • ZASILANIE POMPY WODY: 230 V
 • WYDAJNOŚĆ POMPY WODY: 1500 L/H
 • WYSOKOŚĆ UNOSZENIA POMPY WODY: 2,8 M
 • WYMIARY PRZECINARKI: 1800 mm /długość/ x 800 mm /szerokość/ x 1450 mm /wysokość/
 • ŚREDNICA TARCZY DIAMENTOWEJ: 650 mm lub 700 mm /dobór tarczy w zależności od głębokości cięcia/
 • GŁĘBOKOŚĆ CIĘCIA: 255 mm z tarczą 650 mm, 280 mm z tarczą 700 mm
 • DŁUGOŚĆ CIĘCIA: 600 mm
 • ŚREDNICA WAŁKA: 60 mm
 • WAGA: 245 kg
Przecinarka posiada CE i spełnia wszystkie wymogi Dyrektywy Maszynowej oraz normy Unii Europejskiej.
Przy zakupie maszyny otrzymacie Państwo pełną Dokumentacją Techniczno – Ruchową /DTR/ wraz z gwarancją oraz WYMAGANE przez nadzór budowlany BADANIA POZIOMU HAŁASU maszyny. Na przecinarce będzie również umieszczona Instrukcja BHP dla obsługi przecinarki.
Przecinarka występuje w Polsce i Europie pod różnymi znanymi nazwami i kosztuje u pośredników średnio o 50 % drożej. Maszynę produkujemy w kolorach: czerwonym, żółtym i niebieskim. Kolor maszyny wysyłamy losowo w zależności od malowanej partii.
Przeglądając oferty konkurencji prosimy zwrócić uwagę na poszczególne podzespoły użyte do produkcji maszyn. Ma to ogromne znaczenie dla jakości pracy oraz stabilności i trwałości przecinarki.
DOSKONAŁA MASZYNA ZA ZNAKOMITĄ CENĘ. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW A NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ.
UWAGA: Pokażesz lepszą maszynę od naszej, naszą dostaniesz za darmo. To nie jest żaden „chwyt” marketingowy tylko poważna deklaracja. Cena nas nie interesuje, ma być lepsza.
Na pozostałych aukcjach wystawiamy inne nasze maszyny.
 
TECH-WIERT
ul. Kleczkowska 50
50-227 Wrocław
tel. 71 780 10 91 lub 665 151 150
e-mail: biuro@tech-wiert.pl
 
 


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama