Zaawansowane
Ogłoszenie

Testerzy Wierności sprawdzenie wierności uczuć dowody rozwodowe

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 450,00 PLN
Województwo: mazowieckie
Firma: Testerzy Wierności
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
E-mail: testerzywiernoscizdrada@gmail.com
Telefon: 507447496
Strona www: testerzy-wiernosci.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 52806
dodano: 2020.04.08
ważne do: 2021.10.03
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Chcesz sprawdzić wierność partnera?

Pomożemy Ci!

Testerzy Wierności

Każdy z nas chce wiedzieć czy jego partner/partnerka jest wierny. Jednak nie każdy poprzestaje tylko na domysłach i podejrzeniach. Niektórzy szukają pomocy u Testerów Wierności.
Polacy zdradzają coraz częściej. Takie wnioski płyną z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej. Do kontaktów po za małżeństwem przyznaje się aż 39% badanych. Z naszego doświadczenia zawodowego wiemy, że procent zdradzających osób jest o wiele większy. Testerzy Wierności są coraz bardziej popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku.

Kim są Testerzy Wierności?
Testerzy Wierności to nie przypadkowe osoby. Najczęściej są to ludzie ściśle powiązani z branżą detektywistyczną, aktorską oraz modelingu. Testerzy mają za zadanie przetestować konkretnego figuranta/figurantkę pod względem odporności na flirt, romans czy nie moralne propozycje. Testerzy nigdy nie idą z figurantem/figurantką do łóżka.

Testerzy do każdego zleconego zadania dokładnie się przygotowują poznają nawyki, ulubione miejsca, potrawy, muzykę itp. danego figuranta/figurantki. Jeśli nie posiadasz zbyt wielu informacji o danej osobie a chciał byś poddać ją testowi wierności nic się nie martw.
Nasze czynności prowadzimy od lat jako firma nie osoby prywatne przed którymi przestrzegamy. Często poprawiamy pracę po takich osobach które wzięły pieniądze nie wiele zrobiły lub po prostu się ulotniły. Nasze czynności prowadzimy w realu ale również w intrenecie przez konta społecznościowe wszystko w zależności od Państwa oczekiwań. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę testerzy-wiernosci.pl z której można wysłać do nas zapytanie jak i poznać informację w sprawie prowadzonych czynności. Minimalna cena usługi to 450zł. np. za sprawdzenie przez portal Facebook ale również inne usługi objęte są np. promocja cenową. Pisząc do nas @ czy dzwoniąc zapytaj się o promocję a na pewno ją uzyskasz. Nasze dowody służą przed sądami do rozwodów ale również nasze działania powodują powroty ukochanej osoby w nasze objęcia gdy odeszła do innej osoby. Możemy również sprawdzić tylko czy dana osoba jest odporna na podryw i czy nadal jest wierna.

Czy warto wynająć Testerów Wierności?
Tak!
Dla czego?
Zdrada często wiąże się z rozstaniem bądź rozwodem a co za tym idzie utratą majątku bądź jego części, dzięki dostarczonym przez nas dowodom na niewierność Twojego partnera/partnerki jesteś na wygranej pozycji.
Nasi klienci cenią sobie anonimowość, skuteczność i szybkość naszych działań.

Zapraszamy do kontaktu.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się