Zaawansowane
Ogłoszenie

Dietetyk Szczecin

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 120,00 PLN
Województwo: zachodniopomorskie
Firma: Centrum Dietetyki i Aktywności
Powiat: m. Szczecin
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-043
Ulica: Kazimierska 4e/1
Telefon: 516 052 350
Strona www: https://centrumdietetyki.com/gabinet-szczecin
   
nr. ogłoszenia 52178
dodano: 2020.03.26
ważne do: 2021.03.21
wyświetleń: 42

Szczegóły oferty:

Usługi, które świadczymy są skierowane m.in. do mieszkańców Szczecina i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się układaniem planów żywieniowych, które są przydatne w szczególności osobom z nadwagą i otyłością. Najczęściej celem tych planów jest redukcja masy ciała. Odchudzanie to jednak nie wszystko w czym pomagamy. Z uwagi na błędy żywieniowe wiele osób wymaga pomocy w wyniku chorób, których przyczyny leżą właśnie w złych nawykach żywieniowych. Zła dieta ma negatywny wpływ na stan zdrowia.

Naszym zadaniem jest przekonanie pacjenta do zmiany. Nie tylko poprzez opracowanie odpowiedniej diety. Staramy się również zachęcać do aktywności fizycznej. Wychodzimy z założenia, że najlepszym sposobem na poprawę stanu swojego zdrowia lub pozbycie się zbyt dużej masy ciała jest połączenie diety i ruchu. Dlatego oprócz planu dietetycznego oferujemy również możliwość opracowania ćwiczeń sportowych. Nasze doświadczenie sięga 2010 roku kiedy to powstało Centrum Dietetyki i Aktywności. Od tego czasu do dnia dzisiejszego świadczymy w Szczecinie usługi dietetyczne.

Zapraszamy do przychodni każdego, kto uważa, że potrzebuje zmiany w swojej diecie jednak nie bardzo wie od czego zacząć. Pierwsze spotkanie konsultacyjne ma za zadanie rozpoznanie problemów, które skłaniają do wizyty u dietetyka. Przydatne może być wykonanie wcześniej podstawowych badań diagnostycznych. Na miejscu wykonujemy badanie, którego celem jest sprawdzenie masy ciała, zawartości tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz poziomu wody w organizmie. Dietetyk także przeprowadzi wywiad a uzyskane informacje posłużą do opracowania indywidualnego planu dietetycznego. Ludzie prowadzą różny styl życia, mają różne zajęcia, obowiązki a także preferencje jeśli chodzi o smaki i potrawy. W każdym przypadku staramy się aby dieta spełniała wszystkie potrzeby danej osoby i nie była w żadnym wypadku obciążeniem.

Pracujemy w dni robocze i soboty. Przychodnia w Szczecinie jest otwarta w godzinach:
  • od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do czwartku.
  • od 10.00 do 14.00 w piątki i soboty.
W niedziele jest nieczynna.
Wszystkich chętnych do współpracy z dietetykiem zapraszamy na ul. Kazimierską 4e/1 w Szczecinie. Przy przychodni znajduje się możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu. Przyjmujemy płatności kartą, jest także możliwość zapłaty przelewem bankowym. Rejestracja wizyt odbywa się telefonicznie lub e- mailowo jednak polecamy na naszej stronie http://www.centrumdietetyki.com/gabinet-szczecin wygodny system do rejestracji. Dzięki niemu jest możliwość sprawdzenia, które terminy są wolne i wybrania najbardziej dogodnego dla siebie. Koszt pierwszej wizyty konsultacyjnej wynosi 120 zł.

Przyjdź do naszej szczecińskiej przychodni a jeśli nie masz takiej możliwości a chciałbyś się skonsultować z dietetykiem, to zachęcamy do kontaktu online. Bez wychodzenia z domu otrzymasz pomoc tak samo jak w przypadku wizyty w gabinecie. Koszt konsultacji online to tylko 39 zł. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się