Ogłoszenie

PRACOWNIK FIZYCZNY – PRACA NIEMCY

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 5 000,00 PLN
Województwo: małopolskie
Firma: hrnavigator
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Telefon: +48 572 505 720
Strona www: www.hrnavigator.com.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 46875
dodano: 2019.11.18
ważne do: 2020.01.17
wyświetleń: 16

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska
  • rozładunek oraz załadunek paczek kurierskich,
  • przepychanie paczek na taśmie
  • naprawa uszkodzonych paczek,
Wymagania
  • Duża sprawność fizyczna (praca wiąże się z dźwiganiem paczek do maksymalnie 50 kg)
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie własny samochód na wyjazd
Oferujemy
  • praca w okolicach Bad Hersfeld
  • umowa o pracę tymczasową,
  • stawka 11,95 €/h (w godzinach nocnych),
  • stawka 9,96 €/h (w godzinach dziennych),
  • miesięcznie 1300-1500 eur netto
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
  • koszt zakwaterowania pokrywa pracodawca,

Zadzwoń:

+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 117
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.