Zaawansowane
Ogłoszenie

Zdjęcie do dowodu, prawa jazdy, paszportu. Zdjęcie biometryczne

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 40,00 PLN
Województwo: łódzkie
Firma: Tomasz Pawlak
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Ulica: Narutowicza 47 lok 1
E-mail: p_tom1@wp.pl
Telefon: 730101014
Strona www: http://multiarte.com.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 46526
dodano: 2019.11.08
ważne do: 2021.09.29
wyświetleń: 10

Szczegóły oferty:

Potrzebujesz wyrobić sobie nowy dowód osobisty, prawo jazdy, paszport bądź inny dokument, który wymaga fotografii biometrycznej?

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.
Wykonamy dla Ciebie fotografie biometryczne, drukowane na nowoczesnym druku termosublimacyjnym, który zapewnia fotografii estetyczny i schludny wygląd, a dodatkowo sprawia, że jest odporna na zabrudzenia takie jak odcisk palca.

Otrzymasz 8 sztuk wydrukowanej fotografii o wymiarze 3,5 cm na 4,5 cm i elektroniczną wersję fotografii, która jest wymagana gdy chcemy założyć elektroniczny profil zaufany.

Całość realizacji usługi potrwa do 15 minut, podczas których wykonamy fotografię, a następnie poddamy ją obróbce w programie graficznym. Zdjęcia przez nas wykonywane spełniają warunki wymagane przez urząd przy równoczesnej dbałości o estetykę i wygląd zdjęcia, dzięki czemu cieszymy się pozytywną opinią naszych klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że twarz ludzka ma niepowtarzalny kształt, więc dobieramy oświetlenie tak, aby wydobyć mocne punkty, zmniejszyć niedoskonałości, a to wszystko przy zachowaniu wymagań stawianych przez urzędy.

Cena za usługę wykonania fotografii biometrycznej w formie papierowej  i elektronicznej wynosi 40 złotych. Jeśli potrzebują Państwo więcej niż osiem sztuk to koszt dodruku kolejnych zdjęć wynosi 5 złotych.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i e-mail'owego

!!!UWAGA!!!
Jesteśmy otwarci, ale zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu dla nas wszystkich - przed przyjściem do naszego studia prosimy o kontakt telefoniczny. Pozwoli nam to zniwelować ryzyko płynące z tworzenia się kolejek oraz tłoku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a na pewno znajdziesz coś dla siebie:
http://www.multiarte.com.pl
http://www.tomaszpawlakfotograf.pl/

Zapraszamy do naszego studia fotograficznego, mieszczącego się na ulicy Narutowicza 47 (parter, nr. 1 na domofonie, wejście od frontu budynku przez brązowe drzwi).

Zapraszamy również do naszego nowego studia, które mieści się pod adresem ul. Piotrkowska 25 (wejście przez bramę, w podwórku po lewej stronie) 

Zainteresowany?
Napisz lub zadzwoń, a my dopasujemy ofertę do twoich potrzeb


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama