Zaawansowane
Ogłoszenie

Magnes neodymowy z uchwytem do poszukiwań UMP 107x40 siła 580 kg

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Dhit
Powiat: cały kraj
Miasto: cała Polska
Telefon: 888999898
Strona www: magnesy.net.pl
   
nr. ogłoszenia 44286
dodano: 2019.09.10
ważne do: 2020.03.08
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Przedmiotem oferty jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany na bazie dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe wklejone są w metalowej obudowie, do których wkręcane są ucha z oczkiem do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (studni). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o mocy od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, dlatego możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku uprzednio jako Xinxin Polska. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w najróżniejszych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wymienić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://magnesy.net.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama