Ogłoszenie

Praca w sprzedaży - Account Manager esprzedawca.pl

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 1,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Tomasz
Powiat: cały kraj
Miasto: cała Polska
E-mail: esprzedaz@poczta.fm
Strona www: http://www.esprzedawca.pl

nr. ogłoszenia 44193
dodano: 2019.09.07
ważne do: 2020.03.05
wyświetleń: 117

Szczegóły oferty:

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Account Manager

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca który aktywnie wesprze firmę w sprzedaży usług internetowych.
Korzyści

   Umowa o pracę lub współpraca B2B
   Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
   Nowoczesne narzędzia pracy
   Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Wymagania

   Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
   Wykształcenie min. średnie
   Doskonała organizacja pracy
   Zorientowanie na cel
   Umiejętności negocjacyjne

Aplikować można pod adresem: https://www.esprzedawca.pl/praca/account-manager/