Zaawansowane
Ogłoszenie

Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zrób test osobowości

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: PERSO.IN - test osobowości
Powiat: cały kraj
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
E-mail: persoii@prokonto.pl
Telefon: 539555345
Strona www: https://perso.in/
   
nr. ogłoszenia 43227
dodano: 2019.08.09
ważne do: 2020.08.03
wyświetleń: 106

Szczegóły oferty:

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN umożliwia poznać różnice wynikające z osobowości. Wypełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie charakterystyki osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport wskazujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w życiu prywatnym i profesjonalnym. Praca daje dużą satysfakcję, kiedy jest dostosowana pod nasze indywidualne preferencje. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać najlepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, podejścia do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz możliwymi ryzykami. Można także poznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię ciekawi i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez profesjonalnych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony nazywane OnePager. Służą one dla zespołów i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację osoby badanej, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • Usługi szkoleniowe, usługi BHP
  • no-foto
  • Tłumaczenia techniczne - język serbski
  • Tłumaczenia przysięgłe - język bośniacki
  • Montaż poduszek pneumatycznych do busów IVECO, MERCEDES itp.
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się