Ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI - pracy grupy bez znajomości języka

ANTYSPAM - Wpisz nazwę zwierzęcia "zolw " z polskimi znakami.

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: HR NAVIGATOR
Powiat: cały kraj
E-mail: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl

nr. ogłoszenia 41934
dodano: 2019.07.11
ważne do: 2019.08.10
wyświetleń: 14

Pracownik produkcji w firmie branży spożywczej od zaraz na terenie Niemiec – okolice Drezna
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Opis stanowiska: praca polega na wykonywaniu prostych czynności przy linii produkcyjnej, filetowaniu piersi z kurczaka, pakowaniu oraz sortowaniu porcji pod kątem jakości -kontrolowaniu jakości
Wymagania: umiejętność pracy w szybkim tempie, doświadczenie w pracy na produkcji – będzie dodatkowym atutem, zaangażowanie, motywacja
Oferujemy: umowę o pracę tymczasową, wynagrodzenie w wysokości 1250-1350euro netto, stawkę 9,49 brutto na godzinę, pracę w systemie dwuzmianowym, darmowe zakwaterowanie, opiekę polskiego Koordynatora, możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego Pracodawcy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl lub rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: ‚Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.’ ‚Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.’ ‚Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji