Zaawansowane
Ogłoszenie

Regulamin sklepu internetowego / RODO / wsparcie!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 499,00 PLN
Województwo: śląskie
Firma: Prawnie Poprawny sp. z o.o.
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-200
Ulica: Wolności 22 lok. 6
E-mail: kg@prawniepoprawny.pl
Telefon: 798976002
Strona www: https://www.prawniepoprawny.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 40648
dodano: 2019.06.12
ważne do: 2019.12.09
wyświetleń: 99

Szczegóły oferty:

- Regulamin sklepu internetowego (dopasowany do Twych potrzeb)-Regulamin jest tworzony specjalnie dla Ciebie! Jest on dostosowywany do Twojej branży, Twojej działalności, do Twojego sklepu! Musimy poznać co sprzedajesz, jaki masz sklep, jakie oferujesz metody płatności, jakie oferujesz metody wysyłki, jak opisujesz przedmiot, jakie dajesz gwarancje i co najważniejsze kiedy zawierana jest umowa sprzedaży.
- Wsparcie przez 12 miesięcy- Od momentu jak otrzymasz od nas komplet dokumentów przez okres 365 dni możesz kontaktować się za pośrednictwem telefonu i e-mail z pytaniami odnośnie regulaminu i ustawy. W tym okresie za darmo udzielimy Ci wsparcia dotyczącego ustawy o prawach konsumenta, regulaminu oraz handlu w internecie.
- Aktualizacje regulaminu - przez okres 365 dni będziemy nadzorować Twój regulamin. Wprowadzać w nim zmiany, dostosowywać do nowych przepisów, edytować na Twoje zlecenie. O każdej aktualizacji będziesz informowany z wyprzedzeniem.
- Wzory formularzy - wraz z regulaminem otrzymasz wzory formularza odstąpienia od umowy, oraz formularza reklamacji. Wzory te otrzymasz w formatacie DOC.
Polityka Prywatności - otrzymasz dokument ułatwiający Ci dopełnić obowiązku informacyjnego względem Klienta. Opis sposobów przetwarzania danych osobowych w sklepie, praw osób których dane dotyczą, zakresu przetwarzanych danych, odbiorców, podstaw prawnych przetwarzania etc. 
- Dostosowanie klauzul w Sklepie Internetowym - Jeżeli okażę się, że w Twoim sklepie internetowym brakuje wymaganych klauzul, bądź są źle sformułowane to prześlemy Ci poprawne. 
Masz pytania ? Skontaktuj się z nami:
kg@prawniepoprawny.pl
tel. 798 976 002
Dane firmy:
Prawnie Poprawny sp. z o.o.
 
Aleja Wolności 22 lok. 6
 
42-200 Częstochowa
 
REGON: 364575767
 
NIP: 9492208738


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się