Zaawansowane
Ogłoszenie

WYKRYWANIE PODSŁUCHU

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: cały kraj
Firma: P.A.W. Redigo sp. z o.o.
Powiat: cały kraj
Miasto: Wrocław
Ulica: Kasztanowa
E-mail: redigo@onet.pl
Telefon: 888171632
Strona www: http://sklep.detektywistyczny.com.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 40635
dodano: 2019.06.12
ważne do: 2019.12.09
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Jak wykryć podsłuch? … musimy sobie odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Co nasuwa podejrzenia, o podsłuchu, zazwyczaj są to informacje które do nas docierają w formie „dlaczego on to wie?” . Trzeba to starannie przemyśleć, pamiętając, że źródła wypływu mogą być różne – nie tylko podsłuch, także komputery (e-maile, komunikatory), plotki, tzw., kanały akustyczne (czy na pewno to o czym rozmawiamy w pomieszczeniu nie jest normalnie słyszalne na korytarzu ?). Zastanówmy się nad tzw. „przeciekami przypadkowymi” (np. zwierzenia po większej ilości alkoholu). Poszukiwanie źródeł wypływu informacji, musi uwzględniać także źródła osobowe - „zdradzić nas mogą tylko ci którym ufamy”.

2. Kto nas może podsłuchiwać i po co? Ile są dla niego warte informacje (to decyduje o tym ile mógł wydać na urządzenia którymi się posłużył)?
Zupełnie inaczej szuka się pluskwy za kilkaset złotych, podłożonej przez pracowników którzy chcą wiedzieć kogo pierwszego zwolnią z biura, a zupełnie inaczej sprzętu który ma ściągnąć dane n/t konstrukcji prototypu urządzenia przemysłowego z komputerów przemysłowego działu badawczego.
Realia życia w naszym kraju są też takie, że trzeba się jeszcze zastanowić jakich znajomych ma osobnik podejrzewany o podsłuch, niestety pojęcie „fucha” dotyczyć może także osób zatrudnionych w tzw. „służbach”, więc … najpierw … kto rzeczywiście się nami może interesować i po co ...

3. Gdzie sami podłożylibyśmy to czego szukamy, najpierw wychodząc od rzeczy
najprostszych, dyktafonów i telefonów komórkowych, takich urządzeń możemy poszukać sami …

Tylko, że … SPRZĘT DO WYKRYWANIA PODSŁUCHU KOSZTUJE WIĘCEJ NIŻ PODSŁUCH, ale jest to podobny rząd wielkości, NIE MA TANIEGO DOBREGO SPRZĘTU. Wszystkie wykrywacze „z migającymi diodami” za kilkaset złotych to tylko sygnalizatory sygnału radiowego, jakiegokolwiek sygnału także np. przebić instalacji elektrycznej na rurach gazowych (przypadek z praktyki), czyli ... tzw. „zwyczajna ściema”.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się