Zaawansowane
Ogłoszenie

Pożyczka gotówkowa od Provident

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Provident
Powiat: cały kraj
Strona www: http://bazarek.net.pl/provident/
   
nr. ogłoszenia 405
dodano: 2015.12.24
ważne do: 2022.09.30
wyświetleń: 398

Szczegóły oferty:

Pożyczka chwilówka - gotówka od Provident 

Provident Polska SA – instytucja finansowa oferująca pożyczki gotówkowe, będąca częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance. Jest spółką publiczną notowaną – w ramach tzw. notowania równoległego (dual-listing) – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (od 27 marca 2013) oraz London Stock Exchange (od 2007).


Historia

Provident Polska działa na rynku od 1997 roku, należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, której korzenie sięgają roku 1880 kiedy to powstała spółka Provident Financial. Spółka International Personal Finance jest obecna również na innych rynkach: w Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Litwie i Meksyku oraz Bułgarii.
Działalność

Przedsiębiorstwo jest liderem na polskim rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych. Oferuje pożyczki gotówkowe z możliwością spłaty w dwóch opcjach: obsługa w domu klienta lub przelew z konta bankowego. W 2013 roku spółka wprowadziła również nowy produkt – pożyczki dla mikroprzedsiebiorców. W 2014 roku oferta poszerzyła się o pożyczkę konsolidacyjną, a także pożyczkę ze spłatą w miesięcznych ratach (w pozostałych przypadkach standardem jest rata cotygodniowa). Provident rozpoczął również współpracę z AXA, dzięki czemu zaoferował jako dodatek do pożyczki pakiet medyczny za darmo. W październiku 2014 Mark Sutherland, dyrektor finansowy Provident Polska, w wywiadzie w „Rzeczpospolitej” zapowiedział kolejne nowe rozwiązania – m.in. karty prepaid oraz pożyczki dla mikroprzedsiębiorców na wyższe kwoty

Zobacz ofertę:
http://bazarek.net.pl/provident/

 


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama