Zaawansowane
Ogłoszenie

Fizjoterapeuta – praca w Niemczech

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Beta-aktiv Elisabth Sobiech
Powiat: cały kraj
Miasto: Niemcy
E-mail: office@beta-active.de
Telefon: +48 574 699 866
Strona www: http://www.pielegniarka-niemcy.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 35442
dodano: 2019.03.05
ważne do: 2020.08.15
wyświetleń: 58

Szczegóły oferty:

Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych  z róznych rejonów Niemiec poszukujemy  fizjoterapeutów.
Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta
  • Znajomośc języka niemieckiego min. B1
  • Mile widziana niemiecka Urkunda
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

- wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych)
- przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym,
- atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika
- gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem
- dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy

Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!

Kontakt:

office@beta-active.de
+48 574 699 866
 +49 151 664 32772
+49 7322 9587101

Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Zareklamuj się