Zaawansowane
Ogłoszenie

Podesty sceniczne

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: wielkopolskie
Firma: SOL SEBASTIAN BUDNIK
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
E-mail: solsklepy@gmail.com
Telefon: 536535400
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 33547
dodano: 2019.01.21
ważne do: 2020.01.29
wyświetleń: 35

Szczegóły oferty:

W organizacji przestrzeni scenicznej stały element stanowią podesty. Dzięki nim możliwe jest budowanie bezpiecznych konstrukcji takich jak scena, podwyższenia dla chóru lub orkiestry, trybuny czy wybiegi mody. Nasze podesty charakteryzują się niską wagą oraz szybkim i prostym montażem. Wszystkie profile wykonane są z lekkiego aluminium, które tworzą rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. W ofercie posiadamy również teleskopowe nogi, które pozwalają na bezpieczne i precyzyjne wypoziomowanie podestów, nawet na nierównym podłożu.
Nośność 750 kg/m²
2 razy większa odporność na uginanie
waga podestu 2x1m tylko 32kg
grubość podestu 9cm
nogi z regulowaną wysokością
Specjalnie zaprojektowane profile zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Podesty spełniają najnowsze normy EUROCODE 1,5 i 9 (DIN 15921) co potwierdza pełna analiza statyczna niezależnej jednostki EXPO Engineering (Niemcy).

Naroże zostało zaprojektowane w taki spsób, aby umożliwić zastosowanie wszystkich dostępnych na rynku nóg, zarówno okrągłych jak i kwadratowych 48-60mm – masz 100% gwarancji, że nogi które posiadasz idealnie pasują do naszego podestu.

Wodoodporna powierzchnia antypoślizgowa oraz atest trudnopalności pozwalają na użytek zarówno wewnątrz budynków jak i w plenerze.

Podesty zostały zaprojektowane tak, aby ograniczyć ilość wymaganych akcesoriów do minimum. Skraca to znacznie czas montażu podestów i ułatwia codzienną pracę z systemem. Jedynymi luźnymi akcesoriami systemu są: klamra łącząca podesty, klamra łącząca nogi i kostka samopoziomująca blaty podestów. Pozostałe klamry i akcesoria są już zainstalowane na stałe w produktach takich jak schody, barierki itd. Niska wysokość piętrowania podestów pozwala obniżyć koszty magazynowania i transportu.


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama