Zaawansowane
Ogłoszenie

Lekka praca na produkcji, Niemcy!!

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: łódzkie
Osoba: SK EXPRES
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
E-mail: malgorzata.starczyk@manuvia.com
Telefon: 537605409
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 31668
dodano: 2018.12.06
ważne do: 2019.01.05
wyświetleń: 6

Szczegóły oferty:

Nie masz doświadczenia i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem? Zacznij karierę jako pracownik produkcji w Niemczech! Niemiecki producent elektroniki  poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów na świecie. Dołącz do ponad 150 zadowolonych polskich pracowników. W związku z rozwojem firmy otwieramy rekrutację na stanowisko operatora produkcji.

Operator produkcji - składanie urządzeń komputerowych
Miejsce pracy - Niemcy: Neusäss (miasteczko przylegające do Augsburga)
Data rozpoczęcia - 7.01.2019. Przewidywana data zakończenia  - 29.03.2019.

Opis stanowiska pracy:
- składanie części i podzespołów elektronicznych,
- składanie urządzeń komputerowych,
- kontrola jakości gotowych produktów,
- pakowanie i układanie gotowych produktów,
- proste prace na komputerze (ekrany dotykowe),
- lekka praca siedząca,
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -16:00,
- dobrowolne soboty w godzinach 7:00 - 12:00.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
- sprawność manualna,
- gotowość do relokacji,
- uczciwość i odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:
-niemiecka umowa o pracę ze stawką według obowiązującej taryfy BAP/BZA : 9,49 €/godz,
- wynagrodzenie 1100-1300 Euro netto (w zależności od przepracowanych nadgodzin),
- możliwość wzięcia miesięcznej zaliczki w wysokości 200€ ( 50€ na tydzień),
- darmowy dojazd do pracy (odległość od zakwaterowania do miejsca pracy ok 20 km, czas dojazdu drogą ekspresową ok 15-20 minut),
-koszt zakwaterowania: 300 € na miesiąc (odciągane bezpośrednio z pensji na koniec miesiąca, żadnych płatności z góry).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny z naszą specjalistką.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ochrona danych osobowych: https://manuvia.com/RODO

SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)