Zaawansowane
Ogłoszenie

Zaadoptuj Maję Czekoladkę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: łódzkie
Osoba: Maja Czekoladka
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
E-mail: ania@fniz.pl
Telefon: 604 172 405
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 31561
dodano: 2018.12.04
ważne do: 2019.06.02
wyświetleń: 58

Szczegóły oferty:

"Pszczółka Maja sobie lata, o o o… A nie, to nie ta Maja! Nasza jest pieskiem! Może ktoś zechciałby ułożyć i o niej jakąś piosenkę?
Maja miała pewnie dobre życie, ukochanego człowieka, pełną miskę, spacerki… Wszystko, czego każdy piesek na świecie by sobie życzył. A dla pieska w jej podeszłym wieku to nawet więcej, bo niestety lat jej nie ubywa i na pewno cieszy się każdym nowym dniem.
Cóż, chyba naprawdę wszystko ma swój czas (jak to śpiewa Perfect) i niczego nie można być pewnym, nawet spokojnej starości.
Maja została najzwyczajniej w świecie „wyrzucona na ulicę”. Jej Pani podupadła na zdrowiu i musiała z tego powodu opuścić dom. Na nieszczęście suni nie znalazła się żadna dobra dusza w rodzinie, która by ją przygarnęła do siebie i ofiarowała chociażby najmniejszy skrawek materiału, na którym mogłaby przesypiać swoje dni, gdzieś w kąciku pokoju…
Trafiła do nas, gdzie okazała się być „kobieciną na początku emerytury”, ponieważ z tego co wiemy, jej wiek to  około 12 lat, ale trudno w to uwierzyć. Waży około 6 kg i jest wielkości Yorka. Nie jest niedołężna, nie jest głucha, ślepa też nie. Linię trzyma idealną, na stawy i łamanie w krzyżu nie narzeka. Dobrze zakonserwowany okaz. 
Maja bardzo ładnie chodzi na smyczy, ma obycie z szumem ulic i piskiem opon. Nie jest w żadnym razie wystraszoną babulinką. Potrafi też utrzymywać czystość i higienę osobistą, dba o porządek wokół siebie i innych. Uwielbia długie wylegiwanie się na kanapie/kolanach, dużo śpi i zdecydowanie nie potrzebuje wrażeń. Uwielbia marchewkę 

Chcielibyśmy, aby czekoladka Maja poszła do domu, który okaże jej zrozumienie i pozwoli na wykonywanie czynności życiowych we własnym tempie, beż pośpiechu i namawiania do czegokolwiek. Jest bardzo miłym, przyjaznym i uczuciowym pieskiem. Nie przejawia agresji w stosunku do innych piesków (pokojowa nagroda Nobla powinna trafić w jej łapki), jest cicha i posłuszna.
Ktoś da tej starszej Pani jakiś miękki kocyk i pozwoli popatrzeć na siebie z zaciekawieniem przekrzywionej główki w te chłodne, zimowe wieczory?"

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją lub znasz kogoś, kto chciałby zaadoptować psa skontaktuj się z fundacją
Niechciane i Zapomniane - SOS dla zwierząt

email: ania@fniz.pl

telefon: 604 172 405

Link do Mai Czekoladki: http://niechcianeizapomniane.org/adopcje/maja-czekoladka/


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się