Zaawansowane
Ogłoszenie

Sprawdzanie wierności-portale społecznościowe

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Testerzy wierności
Powiat: m. Włocławek
E-mail: testerzywiernosci.biuro@gmail.com
Telefon: 507447496
Strona www: testerzy-wiernosci.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 30513
dodano: 2018.11.12
ważne do: 2021.03.14
wyświetleń: 11

Szczegóły oferty:

Facebook, Twitter czy Instagram kto o nich nie słyszał? Serwisy społecznościowe ułatwiają nawiązywanie relacji damsko-męskich. Ilość miejsc w Internecie, w których można poznać kogoś nowego, w ciągu ostatnich lat znacznie wzrosła, a ich popularność ciągle się zwiększa. Portale randkowe są oblegane przez dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy bardzo często spędzają tam większość swojego czasu. O ile dla nieśmiałych singli marzących o spotkaniu miłości swojego życia jest to idealne rozwiązanie, o tyle korzystanie z portali randkowych przez osoby w związkach jest co najmniej nieodpowiednie. Nie brakuje opinii, że jeśli masz konto w Facebooku zdrada praktycznie sama puka do twoich drzwi.

Wszystko zaczyna się od niewinnej pogawędki, wspólnych znajomych, zauroczeniu fotografiami z życia czy opisem miejsca pracy jak i samego siebie. Tak działamy tworząc konto odpowiednio aby zainteresować daną osobę do nawiązania korespondencji dodania do znajomych i nawiązania flirtu. Poprzez odpowiednie słowa i podejście psychologiczne sprawdzamy daną osobę czy da się namówić do intymnych wyznań jak i potwierdzenia spotkania w realu. Czynności te pokazują wyraźnie czy dana osoba ma skłonności do zdrady. Konto na portalach społecznościowych czy randkowych budowane jest w oparciu o wiadomości Państwa. Mamy na myśli opis nie tylko wizualny ale również psychologiczny naszego wirtualnego testera-rki który Państwo sugerują oraz przedstawiają jak ma wyglądać.

Działania opieramy na czynnościach 30 dniowych a ich koszt to 1.800 zł. oparty na umowie pisemnej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i mailowego w celu przedstawienia zagadnienia dotyczącego państwa.

http://www.testerzy-wiernosci.pl


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
  • no-foto
  • Meble na wymiar w Krakowie - Meble Mistrz
  • no-foto
  • Tłumaczenia ustne - język angielski
  • Wyróżnij się. Zwiększ sprzedaż internetową swoich produktów.
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama