Zaawansowane
Ogłoszenie

Elektrownia wodna + 3,34 ha!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

AntySpam: Wpisz nazwę ptaka "jaskolka" z polskimi literami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 399 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: lubelskie
Firma: AD REM Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 795083722
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 26558
dodano: 2018.08.27
ważne do: 2019.02.23
wyświetleń: 133

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż elektrownia wodna o mocy 30 kW zlokalizowana w Mniszku gm. Gościeradów. Elektrownię tworzy jaz wybudowany na rzece Tuczyn (o zasobach energetycznych 20 - 49 GWh, o przełyku Q = 1m³/s oraz spadzie h = 4 m) oraz budynek elektrowni o wymiarach 6 m na 6 m i wysokości 3,6 m. Budynek jest murowany, kryty blachą, cechuje się w dobrym stanem technicznym, połączony jest z oknem jazu niecką wypadową zabezpieczoną metalową kratą.

Elektrownia wyposażono w turbinę pionową Francisa i generator asynchroniczny (moc oddawana - 45 kW). Możliwa jest pełna automatyzacja elektrowni. Na dzień dzisiejszy wygasła koncesja, ale możliwe jest jej uzyskanie. Sama elektrownia jest sprawna - silnik, mechanizm, zabezpieczenia przeszły przegląd Rejonu Energetycznego, wymianie podlegają jedynie dwa akumulatory 12 V.

Produkcja roczna prądu w warunkach idealnych wynosi ok. 80 000 kWh, natomiast realnie wynosiła rocznie 50 000 - 60 000 kWh. Miesięczne zyski na czysto wynosiły średnio 2000 - 2500 zł.

Budynek elektrowni usytuowany jest na działce o pow. 1293 m², dodatkowo w ofertę wliczono:
• staw o pow. 28572 m²
• działkę o pow. 795 m² - przeznaczona pod zalesienie
• działkę o pow. 2751 m² - stanowiącą drogę

Nieruchomość jest malowniczo zlokalizowana - od północy ograniczają ją lasy, natomiast od południa rzeka Tuczyn, za którą znajdują się nieużytki i pola ograniczone masywem lasów Lipsko-Janowskich. Znajduje się 9 km na południe od Annopola przy trasie nr 74 Kielce-Kraśnik.

Istnieje również możliwość zakupienia:
• domu o pow. 100 m² wraz z 9 działkami przeznaczonymi wg MPZP pod zabudowę oraz usługi turystyczne o łącznej pow. 22121 m²
• lasu o pow. 22013 m² z wydzielonym obszarem 20 arów pod zabudowę

NOWOŚĆ - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFY7


Oferta dostępna za pośrednictwem Adrem Nieruchomości
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup. U nas otrzymasz taką samą ofertę jakbyś poszedł samodzielnie do banku z tą różnicą, że dzięki nam omijasz kolejki i twój wniosek trafia od razu tam, gdzie powinien. Powiadomimy Cię rzetelnie czy masz szansę na kredyt.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się