Zaawansowane
Ogłoszenie

Praca w Czechach 3.100 zł Netto

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: ASCARI
Powiat: cały kraj
E-mail: koziel@ascaripoland.pl
Telefon: 790629294

nr. ogłoszenia 21465
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2018.06.10
wyświetleń: 8

Szczegóły oferty:

Opis oferty pracy:
OPIS STANOWISKA PRACY:

->Przemysł samochodowy
->Praca w międzynarodowym środowisku
->Produkcja foteli samochodowych marki BMW
->Kontrola końcowych produktów oraz pakowanie
->Praca z prostą dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami

->Praca w trybie 3 zmianowym
->Czas pracy: zmiana rano i popołudniu 9 godzin, zmiana nocna 6 godzin
->Umowa o pracę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym

Miejsce pracy: Nyrany u Plzne, Czechy

WYMAGANIA:

->Wymagana sprawność manualna

KORZYŚCI:
->Atrakcyjne wynagrodzenie 3.317 zł netto
->Zapewnione zakwaterowanie – dofinansowane w 100 % (CAŁKOWICIE DARMOWE)
->Obiad lub kolacja na każdej zmianie – dofinansowane w 100 % (CAŁKOWICIE DARMOWE)
->Dojazd z mieszkania do fabryki / wg miejsca zakwaterowania bezpłatny lub 500 Kc / miesiąc
->Coroczne podwyżki wynagrodzenia
->Odzież roboczą zapewnia i finansuje pracodawca
->20 dni urlopu
->Opieka koordynatora

Zadzwoń zacznij pracę od Zaraz ! 790629294