Zaawansowane
Ogłoszenie

Kraśnik - budynek inwestycyjny przy drodze krajowej nr 74

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 320 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: AD REM Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 795083722
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 21329
dodano: 2018.05.07
ważne do: 2018.11.03
wyświetleń: 25

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż parterowy budynek inwestycyjny o pow. użytkowej ok. 212 m², zlokalizowany tuż przy drodze krajowej nr 74 w Spławach Pierwszych pod Kraśnikiem. Układ przestrzenny budynku tworzy:

•    pomieszczenie biurowe o pow. 43 m²
•    sala konferencyjna o pow. 36,4 m²
•    pomieszczenie biurowe o pow. 43,5 m² z kominkiem
•    pomieszczenie biurowe o pow. 35 m² z łazienką o pow. 6,2 m²
•    garaż z kotłownią o pow. 41,6 m²
•    toaleta

Budynek został wyposażony w sieć komputerową, internetową, system alarmowy dodatkowo każde pomieszczenie biurowe wyposażono w klimatyzację. Ogrzewanie pochodzi z pieca na paliwo stałe i z piecyka gazowego. Do obiektu przylega parking na 15 samochodów osobowych.

Budynek powstał w 2012 roku, obecnie prezentuje bardzo dobry stan techniczny. Pierwotnie został przeznaczony na cele biurowe i konferencyjne, jednak z uwagi m.in. na jego układ przestrzenny oraz powierzchnię możliwe jest prowadzenie na nim wielu innych typów działalności. Obiekt można także przeznaczyć pod inwestycję - z uwagi na 4 odrębne sale biurowe można wynająć go dla kilku różnych podmiotów.

Nieruchomość cechuje się atrakcyjną lokalizacją - położona jest tuż przy drodze krajowej nr 74 łączącą Kraśnik z Annopolem. W sąsiedztwie brak zabudowań, co gwarantuje bardzo dobrą ekspozycję - obiekt jest doskonale widoczny nawet ze znacznej odległości. Działka, na której usytuowany został budynek została ogrodzona, co nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa, ale także dostarcza dodatkową przestrzeń pod reklamę.  Do centrum Kraśnika Starego niecałe 3 km.

Budynek obecnie usytuowany został na 69 arowej działce z budynkiem mieszkalnym, który stanowi odrębną ofertę - w przypadku deklaracji zakupu na dom lub budynek, działka zostanie odpowiednio wydzielona. Istnieje także możliwość zakupu całości w cenie do uzgodnienia.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VR3NT


Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM Nieruchomości Kraśnik
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama