Zaawansowane
Ogłoszenie

Atrakcyjna oferta pracy własnie dla Ciebie- Zadzwoń!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: śląskie
Firma: Bestenwest Work Sp. z o.o.
Powiat: raciborski
E-mail: zaneta@bestenwest.pl
Telefon: 730936400

nr. ogłoszenia 21065
dodano: 2018.04.26
ważne do: 2018.05.26
wyświetleń: 16

Szczegóły oferty:

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje dla swojego klienta pracowników do pracy na produkcji przy kwiatach w Holandii.
Praca przy kwiatach – od zaraz!
Opis stanowiska:
•         Składanie bukietów taśmowych,
•         Sortowanie kwiatów,
•         Pakowanie kwiatów i plantów,
•         Przygotowanie zamówień.
Wymagania:
•         Gotowość do szybkiego wyjazdu,
•         Motywacja do dłuższego pobytu w Holandii,
•         Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
•         Mile widziane osoby posiadające holenderski numer BSN.
Oferujemy:
•         Holenderską umowę o pracę,
•         wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
•         Zakwaterowanie w Holandii,
•         Dojazd do pracy,
•         Ubezpieczenie zdrowotne.
Oferujemy również transport z Polski do Holandii http://www.wojtexpolnoc.pl
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższa oferta skontaktuj się telefonicznie  od pn.-pt. 9:00-17:00 Żaneta 730-936-400  lub  prześlij swoje cv na adres e-mail: zaneta@bestenwest.pl