Zaawansowane
Ogłoszenie

Pomoc w wyborze uczelni

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Uczelniepl
Powiat: cały kraj
Strona www: http://www.uczelnie.pl/
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 19738
dodano: 2018.03.16
ważne do: 2018.09.12
wyświetleń: 41

Szczegóły oferty:

W momencie gdy młody człowiek, podchodzi do egzaminu maturalnego, nie ma pojęcia, że w najbliższym czasie będzie musiał podjąć multum ważnych decyzji. Wiele z nich zaważy na jego dalszej karierze. Jedną z najistotniejszych decyzji jest wybór kierunku studiów wyższych i uczelni. W dzisiejszych czasach wybór uczelni nie jest taki prosty.

W każdym zakątku kraju powstaje wiele szkół wyższych, tak prywatnych placówek, jak i państwowych. Zachęcamy do skorzystania z oferty portalu internetowego uczelnie.pl. To tutaj w naszej bazie danych odnaleźć można ściśle po katalogowane oferty uczelni. Jeśli przyszły student nie ma pomysłu na jaki kierunek zdawać, wystarczy sprawdzić jeden z wielu artykułów, opisujących rozliczne kierunki i perspektywy, które rysują się na przyszłość. Ranking kierunków określi odpowiednie progi punktowe, jakie należy spełnić, by dostać się na wymarzony kierunek.

Aby przybliżyć sobie renomę danej uczelni zalecamy zajrzeć do opinii wystawionych przez samych studentów. Życie studenckie to nie tylko wykłady i szkolenia na uczelni. To również kwestie związane z kwaterunkiem, stypendiami oraz kredytem. Wszystko co należy widzieć znajduje się w sekcji „Życie studenta” i będzie doskonałym poradnikiem dla niedoszłego żaka.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama
Zareklamuj się