Zaawansowane
Ogłoszenie

8,07 ha inwestycyjnych + elektrowia + dom + stawy!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 799 000,00 PLN
Województwo: lubelskie
Firma: AD REM Nieruchomości Kraśnik
Powiat: kraśnicki
Miasto: Kraśnik
Ulica: Szpitalna 11
E-mail: adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com
Telefon: 795083722
Strona www: www.adrem-krasnik.oferty.net
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 19163
dodano: 2018.03.01
ważne do: 2018.08.28
wyświetleń: 47

Szczegóły oferty:

Na sprzedaż malowniczo położona nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 8,1 ha zlokalizowana w Mniszku - gmina Gościeradów. Nieruchomość tworzy 15 działek o powierzchni od 781 m² do 28572 m², na 8 działkach możliwa jest zabudowa (zagrodowa/turystyczna/usługowa). Dodatkowo w skład kompleksu wchodzi:

• dom o pow. 100 m² wybudowany w 1998 roku z MAX-a, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Układ przestrzenny domu tworzą dwie sypialnie, salon z kominkiem, otwarta kuchnia oraz łazienka, dodatkowo dom został podpiwniczony - posiada dostęp do sieci energetycznej, własne ujęcie wody oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Budynek ogrzewany jest poprzez piec węglowy, kominek lub piec olejowy.

• mała elektrownia wodna o mocy 30 kW - wyposażona w turbinę Francisa, w skład elektrowni wchodzi jaz o przełyku 1m³/s oraz spadzie 4 m - roczna produkcja prądu wynosiła ok. 60 000 kWh.

• położona na wzniesieniu, malownicza działka leśna o pow. 2,2 ha, w obrębie której w MPZP wytyczono obszar 20 arów gdzie możliwe jest zabudowa budynkiem mieszkalnym - pierwotnie planowano wybudować tam pensjonat z przeznaczeniem agroturystycznym.

• dodatkowo w skład nieruchomości wliczony jest m.in. staw o pow. 2,86 ha, droga, udział w innym stawie oraz kilka inny działek o różnym przeznaczeniu.

Oferta stanowi interesującą propozycję dla inwestora - istnieje możliwość przeznaczenia poszczególnych działek pod budowę domków letniskowych, bądź stworzenia gospodarstwa agroturystycznego lub ośrodka wypoczynkowego. Sama elektrownia po uruchomieniu może przynosić miesięczne zyski w wysokości kilku tys. zł. Las porośnięty jest w dużej części kilkudziesięcioletnimi sosnami oraz brzozami, a wydzielony obszar budowlany można przeznaczyć na dom mieszkalny lub obiekt komercyjny - z tych względów nieruchomość może stanowić interesujący kompleks rekreacyjny.

Okolica położona jest wśród jezior i borów sosnowych - cechuje się swoistym mikroklimatem, ciszą, spokojem oraz mnogością fauny i flory - doceni to każdy miłośnik przyrody. Znajduje się przy drodze powiatowej nr 2711 Gościeradów - Kosin, 7 km od Zawichostu, 10 km od Annopola i 20 km od Kraśnika.

Zainteresowanym możemy udostępnić dokumentację dotyczącą elektrowni oraz z MPZP.

UWAGA!!! Dostępne różne opcje zakupu:
1. Zakup całości za gotówkę lub na kredyt.
2. Zakup nieruchomości poprzez umowę przedwstępną w postaci aktu notarialnego z zadatkiem minimum 370 000 zł - reszta w indywidualnie uzgodnionym terminie.
3. Zakup części nieruchomości i wydzielenie jej z Księgi Wieczystej z prawem pierwokupu pozostałej części.
4. Własna propozycja.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRFY7


Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo bez żadnych kosztów pomożemy przy otrzymaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup.


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia
Reklama