Zaawansowane
Ogłoszenie

Organizacja Imprez Okolicznościowych i Eventów - GASTRO TEAM

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: mazowieckie
Firma: GastroTeam
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: 228633263
Strona www: www.gastroteam.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 17032
dodano: 2017.12.21
ważne do: 2018.01.20
wyświetleń: 63

Szczegóły oferty:

Jesteśmy firmą cateringową z ponad 15-letnim stażem. Stale się rozwijamy podnosząc tym samym swoje umiejętności i zdobywając potrzebne doświadczenie. Gastro Team to firma, której można zaufać!

Dzięki posiadaniu dużych możliwości sprzętowych i kadrowych możemy organizować catering na imprezy dla ponad 5000 osób. Organizujemy catering na bankiety, wesela, koktajle, przyjęcia, imprezy prestiżowe, masowe i okolicznościowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w pełni przygotowani na realizację zamówień bez jakichkolwiek ograniczeń, ich formę oraz standard obsługi.


Oferta cateringowa

Gastro Team przygotuje dla Państwa prestiżowe przyjęcia zasiadane do 5 tysięcy osób, kameralne koktajle firmowe w stylu amerykańskim lub w formie szwedzkich bufetów, a także rodzinne garden party i każdą inną wersję tematyczną dopasowaną do danego eventu.

Cechuje nas elastyczne podejście do klienta. Organizujemy imprezy w dowolnym wybranym przez klienta miejscu jak również wybieramy miejsce sami. Nasze menu to ponad 100 pozycji z każdej kategorii potraw, obfite głównie w dania kuchni staropolskiej, kuchni śródziemnomorskiej oraz włoskiej. Proponujemy również elementy menu z nutą smaków dalekiego wschodu.

Stołówki szkolne i zbiorowe żywienie
Specjalizujemy się w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży w placówkach edukacyjnych. Nasze posiłki są zdrowe i pełnowartościowe. Dbamy o to, aby wszystkie produkty były najwyższej jakości z zachowaniem bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji kuchennej. Menu opracowujemy zachowując wszystkie normy żywieniowe dla dzieci w danej grupie wiekowej. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty służące do przygotowania potraw były jak najmniej przetworzone.
Aktualnie prowadzimy kilkanaście stołówek szkolnych w stołecznych placówkach edukacyjnych.
 
Zapraszamy
 
GastroTeam
ul. Parowcowa 18/22a
02-445 Warszawa
 tel.: 022 863-32-63
 tel./fax: 022 873-55-80
e-mail: biuro@gastroteam.pl
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia