Zaawansowane
Ogłoszenie

Inter-Trans Przeprowadzki - Szybciej niż myślisz!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica województwa małopolskiego. Wpisz nazwę miasta z polskimi znakami.
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: mazowieckie
Firma: Inter-Trans Przeprowadzki Ewa Wojnowska
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
E-mail: igor_marczak@interia.pl
Telefon: 227289075
Strona www: www.przeprowadzki.waw.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
   
nr. ogłoszenia 17018
dodano: 2017.12.21
ważne do: 2018.01.20
wyświetleń: 71

Szczegóły oferty:

Firma Inter Trans działa na rynku od 1999 roku. Oferujemy profesjonalne przeprowadzki. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji przewozów, odpowiednio dużą flotę samochodów oraz wykwalifikowany personel. Nasza specjalizacja to przeprowadzki mieszkań i domów, biur, archiwów, firm, przewóz pianin, fortepianów, sejfów i sprzętu komputerowego. Podejmujemy zlecenia międzymiastowe i międzynarodowe.

Dysponujemy pełną gamą materiałów pakowych potrzebnych do przeprowadzki tj. papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, kartony na książki i szkło, kartony na ubrania wiszące, taśmy etc.
Naszym klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo dzięki posiadaniu polisy przewoźnika oraz ofertę na dodatkowe ubezpieczenie przedmiotu przeprowadzki. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta pozwala nam terminowo i zgodnie z ustaleniami zrealizować powierzoną nam przez Państwa przeprowadzkę.

Gwarantujemy kompleksową obsługę od momentu spotkania z naszym przedstawicielem, który przedstawi Państwu różne warianty realizacji przeprowadzki, poprzez proces tworzenia harmonogramu dostosowanego do Państwa potrzeb, realizację przeprowadzki, kończąc na serwisie "po przeprowadzkowym", kiedy nasza ekipa zapewni pomoc i odbierze puste opakowania. Pragniemy zapewnić, że wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę są zgodnie z zasadami BHP i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i przenoszonego mienia (polisa ubezpieczeniowa firmy).
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługą przeprowadzki prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu umówienia spotkania. Omówimy na nim szczegóły przeprowadzki uwzględniając Państwa uwagi i życzenia oraz ustalimy cenę / kosztorys za przeprowadzkę.


Inter-Trans Przeprowadzki Ewa Wojnowska
Ul. Połczyńska 21a
01-378 Warszawa
Tel: +48 22 728-90-75
Fax: +48 22 666-93-06
Mobile: +48 692-323-969
e-mail: przeprowadzki@przeprowadzki.waw.pl
http://www.przeprowadzki.waw.pl


Podobne ogłoszenia w tej kategorii
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia