Zaawansowane
Ogłoszenie

Holandia - praca dla pań i par

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 0,00 PLN
Województwo: dolnośląskie
Osoba: zaneta
Powiat: m. Legnica
Ulica: 1
E-mail: zaneta@bestenwest.pl
Telefon: 730936400

nr. ogłoszenia 15901
dodano: 2017.11.14
ważne do: 2017.12.14
wyświetleń: 27

Szczegóły oferty:

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje pracowników do pakowania mięsa drobiowego w Holandii.

Opis stanowiska:​

         Pakowanie,

         Robienie szaszłyków

         Orderpicker

         Spedycja

Wymagania:

         Gotowość do szybkiego wyjazdu,

         Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,

         Nie wymagane doświadczenie i znajomość języka

         Mile widziane Panie i Pary

Oferujemy:

         Holenderską umowę o pracę

         Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika,

         Zakwaterowanie na Hotelu o bardzo dobrym standardzie w Rotterdamie

         Ubezpieczenie zdrowotne.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt  telefoniczny pod numerem Żaneta 730-936-400  w godz.9-17 od pon. do pt. lub wysłanie cv na adres: zaneta@bestenwest.pl

Oferujemy również przejazd z Polski do Holandii firma http://www.wojtexpolnoc.pl