Zaawansowane
Ogłoszenie

Prywatny detektyw-wykrywanie zdrad,testerzy wierności

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Jak ma na nazwisko były polski skoczek narciarski Adam M.? Napisz nazwisko z polskimi znakami
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Cena: 0,00 PLN
Województwo: cały kraj
Firma: Pracownik biura
Powiat: cały kraj
E-mail: zdradydetektyw@gmail.com
Telefon: 504048438
   
nr. ogłoszenia 15824
dodano: 2017.11.11
ważne do: 2018.05.10
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Prywatny DETEKTYW
Świadczymy usługi wykrywania zdrady małżeńskiej lub partnerskiej, wykonując fotografie i nagrania które mogą służyć i być wykorzystane przed sądem jak i w trakcie rozmowy domowej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju gdzie cena usługi jest stała i nie zmienia się czy wykonywana jest w dużym mieście czy lokalnej miejscowości. Z powodu emigracji Polaków poza granicę kraju możemy również przeprowadzić działania na terenie innego kraju.
Nasi pracownicy to licencjonowani detektywi którzy od lat wykonują swoje czynności wykorzystując wszelkie kruczki tego zawodu aby dokonać i zdobyć tą tzw. jedyną fotografię świadczącą o zdradzie. Taki zespół pozwala na specjalistyczne i dokładne wykonanie każdego zlecenia.
Specjalizujemy się w wykrywaniu zdrad. Działamy jak paparazzi, którzy godzinami przesiadują pod domem gwiazd aby przyłapać je na spotkaniach z innymi osobami lub flirtem z nieznajomym.
Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach jak i reprezentuje w sądach ale również świadczy usługi dla naszych klientów.
Jeśli Istnieją tylko przypuszczenia iż psychika ukochanej osoby może być podatna na zaloty płci przeciwnej możemy to sprawdzić. Posiadamy usługę Testerów Wierności, profesjonalistów którzy sprawdzą, potwierdzą lub rozwieją wszelkie wątpliwości  skłonności do zdrady.
Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi, każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.
Szczegółowo chronimy dane osobowe naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone, a o czynnościach związanych ze zleceniem informujemy tylko osoby wyznaczone przez zleceniodawcę. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura telefonicznie 504048438 aby określić czas oraz koszty zlecenia. Prosimy w trakcie rozmowy telefonicznej o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia
Zapisz się na nasz darmowy newsletter i bądź na bieżąco:
Polityka prywatności najnowsze ogłoszenia