Zaawansowane
Ogłoszenie

Opiekun/ka dla seniora Miejsce pracy — Bremen

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 6 000,00 PLN
Województwo: pomorskie
Firma: InterKadra Sp.z.o.o.
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk
Ulica: Wały Piastowskie, 1, 1
E-mail: n.kupecka@interkadra.pl
Telefon: 666826907
Strona www: opiekunki.interkadra.pl
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 15754
dodano: 2017.11.09
ważne do: 2017.12.09
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Pan Wilhelm choruje na stwardnienie rozsiane i niewydolność serca.  W domu porusza się samodzielnie lub o lasce, na dłuższych spacerach korzysta z wózka. W ciągu dnia sam korzysta z toalety i sygnalizuje potrzeby, na noc zakładany jest pampers. Opiekunka ma codziennie 2 h czasu wolnego oraz 1 cały dzień w tygodniu. Do dyspozycji opiekunki oddzielna łazienka. Senior ma miłe usposobienie, w wolnych chwilach lubi oglądać telewizję i przesiadywać w ogrodzie.
Podstawowe obowiązki opiekunki :
¨  pomoc w codziennych czynnościach higienicznych i myciu
¨  pomoc przy poruszaniu się (pomoc przy transferze)
¨  pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
¨  prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane referencje
Oferujemy:
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
  • składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4263 zł brutto!)
  • wynagrodzenie nawet do 1400 EURO netto!
  • BONUS WAKACYJNY DO 300 EUR!!
  • podpisanie jednej czytelnej umowy
  • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
  • atrakcyjne premie świąteczne
  • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • opiekę i wsparcie naszego zespołu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), 9 piętro, lok. 910
Tel.: 666 826 907
Email: n.kupecka@interkadra.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.opiekunki.interkadra.pl