Zaawansowane
Ogłoszenie

Monter - praca w Niemczech

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Cena: 44,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Województwo: cały kraj
Firma: Elsta GmbH
Powiat: cały kraj
Miasto: Köln
Ulica: Rösrather str. 19
E-mail: a.solyga@elsta-gmbh.de
Telefon: 0049221934684313
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

nr. ogłoszenia 15278
dodano: 2017.10.26
ważne do: 2018.04.24
wyświetleń: 24

Szczegóły oferty:

Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1991 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz, spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi!

Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

HYDRAULIK / MONTER WENTYLACJI / MONTER OGRZEWANIA

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji
  • Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła
  • Naprawa i renowacja instalacji sanitarnych
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,

Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Wykształcenie minimum zawodowe, kierunkowe,
  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd są dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach (pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynatorów),
  • Stawki godzinowe od 11 Euro na godzinę brutto,
  • od 5 Euro diety netto za każdą przepracowana godzinę pracy,
  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
  • Wypłacanie zaliczek już po pierwszym tygodniu pracy,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,

Prosimy o przesylanie aplikacji na adres mailowy a.solyga@elsta-gmbh.de

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."